Останнє оновлення: 15:50 п'ятниця, 17 січня
швидше, вище, сильніше
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / Стартували легкоатлети Чернігівщини
 Стартували легкоатлети Чернігівщини

Легкоатлетичний сезон 2014 року стартував на Чернігівщині 16 січня відкритим чемпіонатом області в приміщенні серед чоловік і жінок, юніорів та юніорок, юнаків і дівчат.

Про це «Високому Валу» повідомив представник федерації легкої атлетики Чернігівської області Андрій Масюк.

За його словами, як і в минулі роки, у зв’язку з відсутністю зимового стадіону в нашій області, змагання проходили у Броварах.

Незважаючи на всі труднощі, пов’язані з витратами на аренду манежу та проїзд команд-учасниць до місця змагань, більше 320 спортсменів з міст та районів нашої області взяли участь у змаганнях.

Перед початком федерація легкої атлетики Чернігівської області на чолі з новим президентом Володимиром Святенком  провела церемонію відкриття зимового чемпіонату області  та легкоатлетичного сезону.

Серед почесних гостей - Майстри спорту міжнародного класу СРСР та України Сергій Соколов, Ольга Завгородня, Віталій Дубоносов, Наталія Лагункова.

На відкритті змагань нагородили кращих легкоатлетів області 2013 року в номінаціях : «Кращий легкоатлет» - Олексій Позняков, «Краща легкоатлетка» - Анна Красуцька , «Кращий юний атлет»»  - Вікторія Небощицька.

Кращим тренером 2013 року визнали Заслуженого тренера України Михайла Марченка.

Наші спортсмени на змаганнях показали високі результати в окремих видах легкої атлетики.

У бігових дисциплінах Олексій Позняков здобув подвійну перемогу на 60 та 400 метрів, Павло Олійник  не мав достойних суперників на дистанціях 3000 та 800 метрів.

Слід відзначити вперту боротьбу між Ярославою Закатовою та Євгенією Шульгою в бігу на 60 метрів у жінок.

У попередньому колі змагань обидві спортсменки показали однаковий час 7,6 сек, проте у фіналі швидшою виявилася Закатова – її результат 7,4 сек.

У технічних видах високі результати були показані в секторі для потрійного стрибка та стрибку в довжину у жінок. Вихованка  Михайла Марченка, член штатної збірної команди України Анна Красуцька здобула переконливі перемоги з результатом 12 м 36 см та 5 м 37 см відповідно.

У секторі для штовхання ядра серед юнаків представник Менського району Дмитро Манжай показав результат 16 м 16 см.  Серед чоловіків в цьому виді програми   перемогу здобув Роман Попов.

Іменними кубками  нагороджені за показані високі результати в бігу на 60м серед чоловіків та в бігу на 1500м серед жінок переможців цих видів  - Владислав Сідина та Анастасія Чоботар.

Усі переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

За результатами цих змагань будуть сформовані збірні команди області різних вікових груп для участі у всеукраїнських змаганнях.

Федерація легкої атлетики Чернігівської області висловила подяку директору Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації та заступнику директора за фінансову підтримку в організації та проведенні змагань.