Останнє оновлення: 20:03 понеділок, 20 травня
Футбол
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / Юнаки з Чернігівщини – срібні призери Кубку України з футболу серед сільських школярів

В місті Скадовськ Херсонської області з 9 по 15 липня тривали Всеукраїнські змагання на Кубок «Золотий колос України» з футболу серед юнаків 2006-2007 р.н.

В змаганнях взяла участь 21 команда з усієї країни.

Збірна команда юнаків ВФСТ «Колос», не програвши жодної гри в групі, зайняла І місце та вийшла до одної четвертої стадії змагань.

Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівсьбкої ОДА.

У чвертьфіналі наша команда зустрілась з командою Сумської області, яку обіграли з рахунком 2:1.

У напівфіналі змагань суперниками наших хлопців була команда з Кіровоградської області, яку ми обіграли з рахунком 3:0.

У фіналі зустрілися команди з Чернігівської та Дніпропетровської областей, гра була дуже цікавою та напруженою, яка завершилася в нічию 0:0.

Згідно Положення переможця змагань виявляли післяматчеві пенальті, але фортуна, як то кажуть, опинилась на боці дніпрян і наша команда з рахунком 2:1 програли, зайнявши почесне ІІ місце серед команд.

У номінації «Кращий гравець змагань» було визнано Бондарця Руслана з смт. Гончарівського.