Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Авіамодельний спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Переможці Кубку України з авіамодельного спорту. ФОТО
Переможці Кубку України з авіамодельного спорту. ФОТО

Щорічні підсумкові змагання Кубку України з авіамодельного спорту традиційно проходять з 23 по 29 вересня у Коктебелі (Кримський півострів).

Цього року змагалися близько 60 авіамоделістів України, що представляли міста Київ, Харків, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Чернігів, Львів та інші.

Чернігівці Дмитро Левданський і Олександр Сичов виступали як юніори.

Дмитро у загальному заліку зайняв перші місця і серед дорослих, і серед юніорів. Олександр посів перше місце серед юніорів у класі планерів F1А та третє серед дорослих. Він брав участь у додатковому турі, що дуже престижно для таких змагань. Це дозволило йому змагатися з доволі сильними спортсменами.

"Хлопці завершили сезон на гарній ноті" – сказав Рей Вільям Карлович – майстер спорту СРСР, керівник гуртка ОЦНТТУМ. Він прийшов в авіамодельний спорт у 16 років і присвятив йому півсторіччя.

Олександр Сичов займається авіасмоделізмом 5 років, має звання кандидат у майстри спорту. Він член збірної України з авіамодельного спорту, бере участь у світових змаганнях. У цьому році виборов на змаганнях високого рівня 6 перших місць.

Дмитро Левданський у авіамодельному спорті 6 років. Навчається у 10 класі школи №14 міста Чернігова. Має звання кандидат у майстри спорту у класі моделей F1H. Цього року виборов 5 перших місць.