Останнє оновлення: 21:31 неділя, 29 січня
Картинг / Фоторепортаж
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Бенефіс чернігівських картингістів. ФОТОрепортаж
Бенефіс чернігівських картингістів. ФОТОрепортаж

На кордодромі у місті Полтаві 26-27 вересня відбулись змагання Кубоку України 2009 року з шосейно-кільцевих перегонів з картингу.

Тут зібралася еліта картингістів України. Загалом близько 100 спортсменів з 15-ти команд України. На змаганнях були представлені чемпіонські та класи першості. Усього 8 класів починаючи з самих юних «МІНІ» і закінчуючи дорослими.

На змаганнях була представлена і чернігівська команда у складі 6 чоловік, які виступали у двох класах «Популярний-юнаки» та «Популярний». Протягом двох днів, незважаючи на складні погодні умови та різні негаразди, чернігівські картингісти долали етап за етапом і вперто йшли до перемоги. І недаремно.

За підсумками змагань 1-ше місце та Кубок України в класі «Популярний-юнаки» виборов першорозрядник Михайло Степанець.

А от у класі «Популярний» чернігівські картингісти дали «жару» всім спортсменам України, продемонструвавши при цьому волю до перемоги та показавши клас водіння вони забрали всі призові місця.

Перше місце та Кубок України в класі «Популярний» завоював КМС Шрам Сергій. Друге місце завоював КМС Кравченко Олександр. А третє місце виборов КМС Клановець Артем.

Залишається лиш додати, що всі спортсмени є вихованцями Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. А підготував їх керівник МС Олександр Новицький.