Останнє оновлення: 15:52 субота, 26 вересня
футбол
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Суха нічия у Кривому Розі
 Суха нічия у Кривому Розі

У 3 турі Чемпіонату України з футболу Фавбет Ліги 1 чернігівська «Десна» та криворізький «Гірник» розписали мирову нічию.

Обидві команди не досить впевнено розпочали новий сезон, тому боротьба очікувалася напруженою.

До того ж, «Гірник» посеред тижня грав у Кубку, що значно робило «Десну» фаворитом цього протистояння.

Початок гри був досить активним.

Кривий Ріг. Стадіон «Металург». 500 глядачів. Арбітр: Роман Калита (Кіровоград). «Гірник» (Кривий Ріг) - «Десна» (Чернігів) — 0:0

За цей час обидва колективи встигли обмінятися штрафними ударами, але ніякої загрози вони не принесли. А далі на полі панував справжній атлетичний футбол. Боротьби було дуже багато, тому ніхто не хотів поступатися.

Поступово ігрова ініціатива перейшла на бік господарів. Вони тричі загрожували воротам сіверян. Деснянці теж намагалися відповідати господарям, але у них нічого не виходило в атаці. Тому перший тайм цілком закономірно завершився без голів.

Другий тайм виявився більш цікавішим на події, ніж перший. Вже на початку другого тайму «Десна» мала відкривати рахунок у матчі. Хтось із захисників «Гірника» зрізав м'яч у напрямку власних воріт і шкіряна куля влучила у поперечину. Гарну нагоду відзначитися втратив і деснянець Мельник. Вадим завдавав потужного удару головою, але у цьому епізоді надійно зіграв воротар господарів.

На цьому небезпечні моменти у матчі закінчилися. Обидві команди догравали цей поєдинок, неначе змирившись з нічийним рахунком. Хоча наприкінці гри «Гірник» намагався вирвати перемогу. Однак уболівальники  не довелося побачити жодного забитого м'яча у цьому матчі. Гра так і закінчилася з двома нулями на табло...

«Гірник» здобуває третю нічию поспіль, а «Десна» не знає смаку перемог з початку чемпіонату. Таким чином, «Гірник» розташовується на 8 позиції, а «Десна» займає 10 сходинку у турнірній таблиці.

Свою наступну гру чернігівська «Десна» зіграє вдома — 16 серпня. Суперником деснянців буде тернопільська «Нива» .

Післяматчевий коментар:

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь:

Сьогодні була боротьба, ніхто не хотів поступатися. Чоловіча боротьба. Напевно, результат закономірний. Ми практично цілий рік не грали у нічию. Обходились без нічиїх протягом 50-ти ігор. А зараз два матчі підряд граємо у нічию. Не знаю, як це пояснити...

Головний тренер «Гірника» Генадій Приходько:

Сьогодні була важка, рівна, в'язка гра. Якщо б хтось забив один м'яч, та команда і перемогла б. «Десна» - дуже кваліфікована команда. Минулий чемпіонат вони закінили у п'ятірці кращих.

Хлопці старалися, віддавали усі сили. Не вистачало тільки забитого  м'яча...