Останнє оновлення: 18:01 понеділок, 27 січня
жіночий футбол
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Вища лііга; «Легенда» розтрощила «Ятрань»
Вища лііга; «Легенда» розтрощила «Ятрань»

У 10 турі Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд чернігівська «Легенда» з розгромним рахунком перемогла уманьську «Ятрань».

Чернігівська «Легенда» у себе вдома приймала «Ятрань» з Умані. У минуломі турі наші дівчата розгромили костопільську «Родину-Ліцей».

Тому перед грою з «Ятранню» чернігівські футболістки перебували у гарному настрої.

Адже саме «Легенда» була фаворитом у цьому протистоянні.

Чернігів. Стадіон «Текстильник».«Легенда» (Чернігів) - «Ятрань» (Умань) — 4:0 Голи: Перевізник, 4, Шматко, 11, Михайлюк, 42, Хіміч, 47 (пен.)

Своє реноме, чернігівські дівчата, почали підтверджувати вже на початку зустрічі. На 4-й хвилині у воротах «Ятрані» розписалася Перевізник. А вже через декілька хвилин Любов Шматко подвоїла рахунок у зустрічі.

Після цього вже стало зрозуміло, що «Легенда» своєї перемоги не втратить. У кінці першого тайму Марія Михайлюк залишила свій автограф у воротах суперниць і довела рахунок до розгромного.

Другий тайм був більше формальністю, ніж боротьбою. На 47-й хвилині «Легенда» отримала чудовий шанс забити черговий м'яч у ворота «Ятрані» з пенальті. Таміла Хіміч впевнено реалізувала одинадцятиметровий удар і остаточно встановила переможний рахунок у цьому матчі.

«Легенда» здобуває свою другу перемогу поспіль і готується до чергової гри чемпіонату.

Свою наступну гру чернігівська «Легенда» зіграє вдома — 21 вересня. Суперником деснянців буде «Дончанка» з Донецька.