Останнє оновлення: 08:58 неділя, 20 жовтня
Спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Ярмоленко вирвав очко для збірної України

Ярмоленко вирвав очко для збірної України

1:1 – з таким рахунком завершився для збірної України з футболу перший матч відбірного циклу до чемпіонату світу 2018 року проти ісландців, який відбувся вчора у Києві. З перших хвилин матчу наші хлопці, які через покарання за витівки фанатів, грали при порожніх трибунах, змушені були відігруватися. На шостій хвилині гол у ворота українців забив Фінбогасон.

Ближче до кінця першого тайму наші хлопці змогли відігратися: рахунок зрівняв чернігівець Андрій Ярмоленко. Збірна України мала всі шанси вирвати перемогу, однак в кінці зустрічі Євген Коноплянка не забив пенальті, який з передачі Ярмоленка заробив Богдан Бутко.