Останнє оновлення: 12:31 понеділок, 23 вересня
Спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Україна виборола 51 нагороду на ІІ Європейських іграх
Україна виборола 51 нагороду на ІІ Європейських іграх

30 червня в Мінську завершились змагання ІІ Європейських ігор. Збірна України стала третьою в загальнокомандному заліку та виборола 51 нагороду – 16 золотих, 17 срібних, 18 бронзових медалей.

Раніше наша команда була на 4 місці у загальному турнірному заліку.

Перше місце посіли росіяни, друге - білоруси. Четверте місце зайняла збірна Італії, п’яте - збірна Нідерландів.

В останній змагальний день українці вибороли 14 нагород! Чемпіонами ЄІ-2019 стали Олег Верняєв, Анастасія Бачинська (спортивна гімнастика), Олександр Хижняк (бокс), Жан Беленюк (греко-римська боротьба), Станіслав Горуна і Аніта Серьогіна (карате).
Віце-чемпіони – Олег Верняєв (спортивна гімнастика), Олена Старікова (велотрек), Анжеліка Терлюга (карате), Микола Буценко (бокс).
Бронзові призери – Ігор Радивілов, Петро Пахнюк, Діана Варінська (спортивна гімнастика).