Останнє оновлення: 15:51 субота, 14 грудня
футбол
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / "Десна" у центральній грі 16-го туру Прем'єр-ліги обіграла "Олександрію"
Десна у центральній грі 16-го туру Прем'єр-ліги обіграла Олександрію

"Десна" у центральній грі 16-го туру Прем'єр-ліги обіграла "Олександрію"

Чернігівська "Десна", забивши двічи у другому таймі, з підсумковим рахунком 2:0 на своєму полі завдала поразки "Олександрії" у центральному поєдинку 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги сезону-2019/2020.

Авторами голів на стадіоні імені Юрія Гагаріна стали Дмитро Хльобас та Олександр Філіппов, повідомляє ua-football.com.

Обидва наставники не змогли випустити найсильніші склади. До відсутності центрбека Гітченка у господарів готувалися ще з минулого тижня, проте несподівано було побачити в рамці Літовку – Паст пропустив перший матч чемпіонату. У гостей травми завадили вийти на поле Бухалу, Ковальцю, Сіталу – важливим для нинішньої "Олександрії" футболістам.

Перший тайм пройшов більше в боротьбі. І якщо перші хвилин 15 суперники ще більш-менш намагалися створювати активність в атаці, то другу половину періоду команди просто забули про удари. З того, що суперники встигли створити до того, як припинився футбол, – удар Лучкевича під поперечину з лінії штрафного, з яким впорався Літовка, а біля протилежних воріт Хльобас скористався обрізкою Мірошніченка, але завдав щільний удар прямо в руки Паньківу.

Обидва наставники за час суперництва дуже добре встигли один одного вивчити: Рябоконь і Шаран чимало очних матчів на посту тих же "Десни" та "Олександрії" провели ще на рівні Першої ліги, тому навряд чи у фахівців зараз раптом могли з'явитися якісь секрети. Тому й не дивно, що кожна з команд вміло і зі знанням справи перекривала всі зони.

Все змінилося в другому таймі, коли "Десна" додала в інтенсивності і пішла в більш активний пресинг. Така гра принесла результат вже на 38-й секунді тайму: у "сіверян" пройшла прекрасна діагональна атака з переводом м'яча з правого флангу на лівий, звідки Картушов виконав простріл, м'яч в центрі штрафного відскочив до Хльобаса, що пробив під праву стійку.

"Олександрія" стрепенулася і спробувала перехопити ініціативу, але "Десна" все одно атакувала гостріше і намагалася підтискати суперника ще на його половині поля. А незабаром і другий м'яч опинився у воротах гостей: після кутового Конопля виграв боротьбу за м'яч у кількох суперників і проштовхнув його на Філіппова, який в ближньому бою переграв голкіпера.

Після такого жвавого старту тайму "Десна" вже й не приховувала, що готова грати за рахунком, віддавши ініціативу супернику. В періодичні атаки господарі продовжували вибігати, але відчувалося, що головний акцент вже був зміщений у бік своїх воріт, де Литовці дуже рідко доводилося показувати свою майстерність і претензії на постійне місце в старті. Та й сама "Олександрія" з кожною хвилиною атакувала все менше, завчасно погодившись на поразку.

Ще за часів Першої ліги "Десна" Рябоконя чимало крові попила у більш фінансово заможної "Олександрії" Шарана, і поки ця тенденція триває. З 12-ти останніх очних зустрічей "городяни" виграли тільки дві.