Останнє оновлення: 21:50 вівторок, 16 вересня
Виставка / Фоторепортаж
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Виставка робіт Юрія Дзюбана. ФОТОрепортаж
Виставка робіт Юрія Дзюбана. ФОТОрепортаж

Виставка робіт Юрія Дзюбана. ФОТОрепортаж

У Чернігові відкрито виставку робіт художника Юрія Дзюбана у виставковій залі Національної Спілки художників України.

Вперше його творча графічна робота була надрукована у 1978 році у всесоюзному журналі «Здоровье», №12.

Коментарі (8)

Ще про мистецтво | 2009-02-04 12:07

Oper
Дещо про мистецтво
Oper
як добре, що мистецтво почало чіпляти. і в новинах по культурі на ВВ з"явились коментарі. ато традиційні пейзажі і натюрморти вже нікого не дивують і не чіпляють. значить, це чогось варте

Марина | 2009-02-04 11:09

Я не поняла а где бодиарт Дзюбана)) когда то помню он этим ну очень увлекался))))))))))))

Oper | 2009-02-04 09:39

Oper
Дещо про мистецтво
"відразу видно, що ви не в курсі того, .... що таке, наприклад, хеппенінг і перформанс"
Я вкурсі, що це англійські слова і що вони приблизно означають. Але що ви хотіли ними сказати дійсно не в курсі абсолютно. Можливо, ви вважали що я, побачивши такі слова, скажу теж щось із модного "глямурного" новоязу, типпу "ваау!", але я не з тої публіки. У мене уявлення про мистецтво як про творчий процес.
"Картини" з хламом я вам такі по 10 за день в будь-якому старому гаражі зляпаю. Очевидно, тут діє такий собі стадний ефект - людям сказали, що це художник, відповідно і оце фуфло на стіні - теж "художество". Хтось: "ваау!" Усі - "оо, ваау!"
Але я - не всі.
...
"ви не в курсі того, що зараз відбувається в сучасному мистецтві..."
Таки не в курсі... Втім, підозрюю, що мало чого хорошого і дійсно творчого :(

savenokva | 2009-02-03 22:55

Oper
Дещо про мистецтво
Не бачив цих робіт, як кажуть, в натурі, але, знов-таки, робота Небилиці "Ключі Чорнобиля", яка висіла тривалий час в його робочому кабінеті в "Деснянській Правді" потрясла мене не менше, якщо не більше, ніж оригінали робіт Ван-Гога в музеї Чикаго.

Дещо про мистецтво | 2009-02-03 22:17

Oper
Шановний Опер! відразу видно, що ви не в курсі того, що зараз відбувається в сучасному мистецтві. що таке, наприклад, хеппенінг і перформанс.
якби ви відвідали нормальний курс культурології в університеті, таких питань у вас би не виникало. нічого страшного у тому, що в творенні естетичної реальності художник використовує "неестетичні" предмети, немає. у європейському мистецтві це вже давно пройдений етап. як і подібна вашій критика. для того, щоб створити дещо естетичне, не обовязково звертатися до традиційних матеріалів - фарб і поперу. реальність є різною, і митець хоча б в ім"я свободи може використовувати будь-який матеріал, щоб виготовити картину. таким чином він не просто творить картину - він творить нове мистецтво.

Oper | 2009-02-03 21:49

Шось я цих замків та протигазів не зрозумів. Що тут творчого? Нащо нормальний гайковий ключ зіпсували фарбою?
Такі "предметні композиції" доступні навіть для учня спецшколи для розумово неповноцінних. Я розумію, що в автора якесь своє бачення, можливо, є. Але навіщо ТАКЕ підсовувати? Тут аналогії виникають із Сердючкою - коли автор мене не поважає.

savenok | 2009-02-03 14:35

Деякі роботи Дзюбана нагадують мені техніку робіт та ідеї чернігівського художника Миколи Небилиці. На жаль, уже покійного. Це стосується роботи, яка на ілюструє цей матеріал , також роботи з ключами і виделками

Семен Семеныч. | 2009-02-03 14:34

Художник явно человек курящий.
закрити