Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
АНОНС
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Відбудеться круглий стіл до 20-ї річниці Народного Руху України

Відбудеться круглий стіл до 20-ї річниці Народного Руху України

Круглий стіл «Боротьба за незалежність України у 1989-1992 роках: Чернігівщина» відбудеться 23 червня у Чернігові. Він присвячений 20-й річниці створення Народного Руху України за перебудову.

Приводом для обговорення є важлива подія у боротьбі за незалежність України на Чернігівщині – 9 липня 1989 р. – день заснування Чернігівської організації РУХу.

Відкриє засідання круглого столу ректор Ніжинського державного університету ім. М.В. Гоголя, доктор політичних наук, професор Олександр Бойко доповіддю про історію боротьби за сучасну Українську державу.

На захід запрошені науковці, ветерани національно-визвольної боротьби 1989-1992 рр., представники громадськості, працівники закладів гуманітарної сфери.

Круглий стіл триватиме з 11.00 до 13.00 у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за адресою: пр. Миру, 43, (будинок засідань Чернігівської обласної ради), третій поверх, ауд. №2. 

Коментарі (8)

Юрій | 2009-08-22 11:34

Як вже достали ці недобиті москалі на Україні. Поганять безкарно нашу неньку Україну як тільки можуть. Уявіть собі, що українець щось подібне робив би у них. Заткніть пельку москалики "Раздерибанили то что наши родители " то це ж ви і робите й досі, а коли на Україні будуть хозяйнувати українці, то тоді і буде порядок.
Слава Нації! Смерть ворогам! Слава Україні! Героям Слава!

Симпатику | 2009-06-22 22:19

Виправдовуються тільки придурки

симпатик | 2009-06-21 18:09

Народний Рух України відіграв свою значну роль у становленні України як незалежної дежави. Ну а те, що ця держава ніяк не може позбутися радянського минулого - не вина Руху. Населення України постійно голосувало за комуністичних висуванців - от і має тепер "насквозь коррмпированную страну". А що ж могло бути інше?... Прибалти, поляки, чехи, угорці пішли іншим шляхом - от і живуть тепер у Європі, хоч і не все в них гаразд. Не чекайте й не скигліть - будьте національно свідомим, той не буде вам "страны", а буде ДЕРЖАВА.

Реал | 2009-06-20 21:57

Не руховці ви а сміх курячий

не руховець | 2009-06-20 11:22

Звісно, лежачи на дивані, легко і просто критикувати, а потім, за грчку, вибирати космонавтів та профффесроів. але вони були Перишими в той нелекий час. І не вони, а ми не витримали випробуванням часом і порозбігалися по закутках.

не руховець | 2009-06-20 11:11

ПРОХОЖИЙ
Ти не прохоий, а просто м****, або кацап.

Руховець | 2009-06-19 17:39

Прохожий, підніми свою дупу, прийди, послухай і розберисть що таке було НРУ за перебудову в чернігові і хто туди входив персонально.
Можливо, переведеш дух... побачивши, що роздерибанила те, що "создавали ..." комуністично-комсомольська номенклатура.

ПРОХОЖИЙ | 2009-06-19 14:20

Они еще решили собраться? Погутарить так сказать .Подвести итоги большого пути.Перевести дух от навороченого.Волки позорные !!! Чего вы натворили.Создали насквозь коррумпированую страну.Раздерибанили то что наши родители создавали недоедая .умирая на всякихГУЛАГАХ.Тихонько распуститесь и чтобы вас никто не видел.
закрити