Останнє оновлення: 11:08 середа, 26 березня
Карантин для «червоних» по чернігівськи
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Націоналісти влаштували «кремацію» Леніна у Чернігові. Фото
Націоналісти влаштували «кремацію» Леніна у Чернігові. Фото

Націоналісти влаштували «кремацію» Леніна у Чернігові. Фото

7 листопада, з метою очищення країни від «червоної чуми», чернігівські «свободівці» на очах колони комуністів спалили портрет Лєніна-Бланка та червоні прапори.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода».

На жаль, жоден комуніст на намагався перешкодити народному волевиявленню.

Під гасло «Комуняку на гілляку!» червоні з охороною міліції були змушені зупинитись.

«Комунякам не буде спокою на нашій святій Українській землі, – заявив представник Чернігівської міської організації ВО „Свобода" Олексій Корж. –.Їх не захистить ні міліція, ні СБУ, ні Москва. Бо ми живемо у своїй, Богом даній країні, і вони житимуть за українськими законами, або поїдуть звідси». 

Коментарі (27)

Василь | 2009-11-24 13:45

не
Звучить "дуже переконливо". Цікаво на чому грунтуються ваші висновки? Чи вам розуму не вистачає на більше? У фашизма набагато більше спільного з комунізмом.
Наберіть http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BC
або http://ru.wikipedia.org/wiki/национализм
і покажіть де там про фащизм?
Цитую: Головною в націоналізмі є ідея державності та незалежності, самостійності. Але держава — не самоціль, а форма й засіб організації повноцінного життя народу. Народ, у свою чергу, — це не тільки корінний етнос, а й усі етнічні меншини. І дійсний (а не змішаний із шовінізмом, з його намаганнями довести виключність та зверхність «своєї» зростаючої етнонації) націоналізм обстоює право на, державність усіх (як корінних, так і некорінних) етнічних угруповань народу. Коли мета перетворення певного народу на державну націю вже досягнута, націоналізм тим самим остаточно виконує свою історично-конструктивну роль і від нього має залишитися лише патріотизм...

простий Українець | 2009-11-22 13:34

аналітик
росичнаціоналізм-це патріотизм в дії. Доки ви говорите, що нас, як зло, треба знищити, ми зростаємо. Доки ви жуєте соплі в дорогих ресторанах і відпочиваєте на курортах - ми діємо! доки ви продаєте матір за тридцять шекелів-ми боремось. ви не знаєте про нас нічого. Ми знаємо про вас все!
Бійтесь фашистів!
особливо фашистів- шовіністів - .а далі треба булоб написати назви.(які завжди писали Тарас і М.Гоголь..., а зараз згадувати заборонено явно не українським законом). Оце юридичний казус, бо тепер доведеться заборонити і Шевченка і Гоголя і цілу когорту Українських митців...

zdhj | 2009-11-21 22:42

вит
местный
А хто тут "местный"? В Ріпкинському районі ціле село з назвою Шумани і половина мешканців має прізвище Шуман. Люби ж, Боже, правду.

Шева | 2009-11-10 20:09

Кася100%-я гарантия, что 99% этих д***лов не смогут без ошибок написать диктант из 3-х абзацев (12 строк) ни на русском, ни на английском, а уж тем более на украинском языках! Ведь у коржа был трояк по украинскому языку! Да и в нациках 86% "двоечников", переделанных в "троечников" по школьному аттестату! ГЫ-гы-гы-гы-ЫЫЫ!
kod75
!!!
Шева
росич
В нашій країні ще з радянських часів диплом і освіта, це різні речі.

росич | 2009-11-10 16:37

Кася100%-я гарантия, что 99% этих д***лов не смогут без ошибок написать диктант из 3-х абзацев (12 строк) ни на русском, ни на английском, а уж тем более на украинском языках! Ведь у коржа был трояк по украинскому языку! Да и в нациках 86% "двоечников", переделанных в "троечников" по школьному аттестату! ГЫ-гы-гы-гы-ЫЫЫ!
kod75
!!!
Шева
Шева, туди, де працює цей дядя, беруть тільки з хорошими дипломами і тільки з печатками Раші.

Шева | 2009-11-10 14:42

Кася100%-я гарантия, что 99% этих д***лов не смогут без ошибок написать диктант из 3-х абзацев (12 строк) ни на русском, ни на английском, а уж тем более на украинском языках! Ведь у коржа был трояк по украинскому языку! Да и в нациках 86% "двоечников", переделанных в "троечников" по школьному аттестату! ГЫ-гы-гы-гы-ЫЫЫ!
kod75
!!!
У вас видно взагалі освіти немає.

!!! | 2009-11-10 13:46

Кася100%-я гарантия, что 99% этих д***лов не смогут без ошибок написать диктант из 3-х абзацев (12 строк) ни на русском, ни на английском, а уж тем более на украинском языках! Ведь у коржа был трояк по украинскому языку! Да и в нациках 86% "двоечников", переделанных в "троечников" по школьному аттестату! ГЫ-гы-гы-гы-ЫЫЫ!
kod75
И с таким образованием Вы - нацист? Неисповедимы пути Господни...

росич | 2009-11-10 11:58

аналітик
націоналізм-це патріотизм в дії. Доки ви говорите, що нас, як зло, треба знищити, ми зростаємо. Доки ви жуєте соплі в дорогих ресторанах і відпочиваєте на курортах - ми діємо! доки ви продаєте матір за тридцять шекелів-ми боремось. ви не знаєте про нас нічого. Ми знаємо про вас все!
Бійтесь фашистів!

kod75 | 2009-11-10 10:43

Кася100%-я гарантия, что 99% этих д***лов не смогут без ошибок написать диктант из 3-х абзацев (12 строк) ни на русском, ни на английском, а уж тем более на украинском языках! Ведь у коржа был трояк по украинскому языку! Да и в нациках 86% "двоечников", переделанных в "троечников" по школьному аттестату! ГЫ-гы-гы-гы-ЫЫЫ!
Закінчив школу в 1992 році, срібна медаль. В 1998-му - НАПВУ з червоним дипломом. Відношу себе до "нациків". Вільно спілкуюсь на чотирьох мовах. Народився в м. Одеса. Мешкаю в м. Чернігів.
А откуда выполз ты? Из какой норы?

не | 2009-11-10 10:39

Ці "щирі українці" справжні козли. Нацисти і фашисти.

прохожий | 2009-11-09 22:44

жаль, что кащенко в 20-м году умер. Он бі вам всем диагноз поставил! И тем, кто пишет такой бред - тоже...

Шева | 2009-11-09 19:20

аналітик
Націоналізм - це поняття використовується у вираженні своїх почуттів по відношенню до нації. Етнічної чи політичної, це дивлячись у кого як.
Патріотизм - відношення до Держави.
А тепер проаналізуй, що ти написав!

Шева | 2009-11-09 19:10

ЖИВОЙ
Ти до мамки збігай, грошиків для інтернету попроси. А то, скоро за неуплату виключать.

о | 2009-11-09 17:38

не защищат не милиция никто?типа они будут людей убивать и ничего им не будет?или как?

beatles@val.ua | 2009-11-09 17:28

Да уж. Сомнительный подвиг.
Тоже мне героизм.
 Это уже в 19991 году прошли. Помним передачу "Взгляд".
Может, стоит делом каким-то заняться товарищам?
В сущности, ведь те же они коммунисты...

революц!онер | 2009-11-09 17:26

вит
росич
ти я бачу великий борець з жидами, як показуе практика !стор!!, найб!льш! антисим!ти - це т! жиди як! мають психолог!чн! або ф!зичн! вади розвитку, а можливо це ти, сидиш десь на С!он! та намагаешся тут патякати про свободу, кун та тризуб, ! хто де обламався? хлопц! хоч ! не разом, але роблять сп!льну справу...

революцIонер | 2009-11-09 17:10

аналітик
Ви багато в чому прав!, зараз з"являеться виличезна к!льк!сть , як вони себе називають - нетрадиц!йних нац!онал!ст!в, як! б!гають з нацистськими гаслами та прикриваються !мям укра!нських нац!онал!ст!в, половину з них не те що писати укра!нською невм!ють, вони нею не розмовляють, н!коли не в!дкривали прац! класик!в, ! зводять сво! погляди до побутового прим!тив!зму.

аналітик | 2009-11-09 16:40

Читав один аналітичний матеріал про націоналістів взагалі (українських, російських і т.д. і т.п.) Висновок такий, що вони шукають собі образ ворога, для того щоб з ним потім боротись. От раніше націоналісти боролись за незалежність України. Потім, коли незалежність була досягнута, прибумали собі нову забавку - боротися з комуністами. Зараз боротися з комуністами вже не так актуально, тому набирає обертів боротьба з іноземцями, міжнаціональна і расова ворожнеча. Одним словом, націоналізм не має нічого спільного з патріотизмом і є тим злом, яке слід викорінити в нашій державі.

местный | 2009-11-09 16:00

вит
росич
Не исключено, что здесь сидит другой изя и пишет обратное. А потом неумные гои дерутся - чубы трещат. Хватит, дурных нет.

росич | 2009-11-09 15:58

вит
ні, *ля з Москви, сидить і коментує ізя з пецсами

местный | 2009-11-09 15:55

вит
Это комсомсюков гройсманов и шуманов на Черниговщине никогда не было.

ЖИВОЙ | 2009-11-09 15:52

Вот уроды моральные.
Олежку своего лучше спрячте, дабы люд не пугать. Хотя вас половину на одно лицо. А обувь, наверное, друг у друга берете напрокат, а то на акции больше 5 человек не приходит. Босые ведь. Работать, ни кто не работает. Деб...ы

Кася | 2009-11-09 15:51

100%-я гарантия, что 99% этих д***лов не смогут без ошибок написать диктант из 3-х абзацев (12 строк) ни на русском, ни на английском, а уж тем более на украинском языках! Ведь у коржа был трояк по украинскому языку! Да и в нациках 86% "двоечников", переделанных в "троечников" по школьному аттестату! ГЫ-гы-гы-гы-ЫЫЫ!

вит | 2009-11-09 15:49

Блин а ткуда эти фашики на Черниговщине?? небыло ж никогда, наверное привозное проплаченое молодое *** из сел с Зап Украины

прохожий | 2009-11-09 15:37

вот уж, действительно подвиг совершили. Новость, заслуживающая внимания. Лучше бы помогли улицы города убрать от опавшей листвы - пользы бы было больше

интересно | 2009-11-09 15:28

И когда это Ленин носил фамилию Бланк, не подскажете? И жечь портреты мертвецов во времена, когда за это не накажут ... Вот уж отчаянные ребята!
А ВВ под видом информации ... ой! нехорошо! неинтеллигентно

росич | 2009-11-09 15:21

непогано!!!
А кунівці з тризубівцями обламались
закрити