Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Анонс / Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Олег Тягнибок відвідає Чернігів. АНОНС
Олег Тягнибок відвідає Чернігів. АНОНС

Олег Тягнибок відвідає Чернігів. АНОНС

17 грудня 2009 року кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок відвідає місто Чернігів.

Об 11.00 у приміщенні торгово-промислової палати відбудеться зустріч Олега Тягнибока з чернігівськими експортерами-підприємцями.

О 17.30 Олег Тягнибок відвідає культурно-мистецький центр «Інтермеццо» (вул. Шевченка, 9).

О 18.00 у Чернігівському міському палаці культури та мистецтв (колишній палац культури хіміків) Олег Тягнибок зустрінеться з мешканцями та гостями міста.

О 21.00 відбудеться зустріч Олега Тягнибока з єпископом Чернігівським і Ніжинським УПЦ КП, владикою Іларіоном.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Коментарі (44)

чернігівець | 2009-12-29 12:31

Офицер
Ми памятаємо роки геноциду, організованого комуністами з національними прізвищаим бланків, бронштейнів, джугашвілі і іншої мерзоти. Ми памятаємо як наших дідів кидали в мясорубку, даючи одну рушницю на 15 чоловік, ми памятаємо масові розстрілі всіх інакомислячих. Ми це не тільки памятаємо, але з приходом до влади обовязково пригадаємо.
Хай буде!

Офицер | 2009-12-27 17:55

Черниговцы! Неужто вы забыли,что наша область не родина Черниговского пива,а партизанского движения,наибольшего
на купированных фашистами и их приспешниками-бандеровцами и прочими недобитками в годы ВОВ.Если вам отшибло память,тогда вы ЧЕРНИГОВНЯНЕ.

автоном | 2009-12-25 10:10

патріот
свобода
80%, що Т*-Ф* - з Єрусалимських козачків. подейкують, що її тата, Володимира Ф*, бачили на святкуванні річниці єврейської общини. Про Свободу я теж чув щось подібне, однак не думаю, що керівництво опуститься до того, щоб приймати в свої лави таку неоднозначну постать. Тим паче, що воно навряд чи поінформоване про її національність.

свобода | 2009-12-23 10:46

патріот
брехня. тим паче вона не єврейка.

патріот | 2009-12-22 14:25

А що спільного у еврейки Туник-Фриз з національно свідомою частиною молоді. Мені сказали, що вона в свободі, це жах.

Влад | 2009-12-22 11:24

Хоч одна порядна людина з*явиться у цих краях!!!ПІДТРИМАЄМО!!!А скиглиння та пустопорожня балаканина обмежених халуїв нічого не дасть.Ти ба ще щось погрожують тут.КОЛЯДУЙТЕ,,,,,,,

Свобода | 2009-12-21 12:37

революціонер
Не перестає дивувати активність в інеті всіляких рябченків (читай КУН), соломах (розумій УНП), петренків (знай на умі Тризуб) та так званих расових...
Панове, якщо маєте, щось проти, треба було прийти і сказати - у вас була така нагода. Так ні, язики в одне місце позасовували, а зараз відірватись від монітору не можете.
Скажіть, прозвітуйтесь, що ви зробили для України, окрім навколоцерковного пафосу, хоча останнім часом ви і там обгадились? Нічого, то сидіть і жуйте тихенько сальце, пийте свою горілочку, обіймайте жіночку, звісно в кого вона є, і не заважайте працювати.
Говорити довго не будемо. Останнє китайське попередження, а то замість хачів і антіфи ви будете першими на черзі для розминки.

Аватара | 2009-12-19 01:10

Гидко читати це все. Особливо заяви деяких громадян, прізвища яких чітко "паляться", незважаючи на їх псевдоніми. ВО "Свобода" поки, що мовчить, але кажу останній раз. Якщо не замовкнете, викладемо все про Ваші ниці пропозиції, про так звані "переговори", про Ваші джерела фінансування. соромно ж потім буде перед людьми показатися.
помовчіть краще.
Як зразок, хто знає той зрозуміє. Пане піар-технологу не носіиь більше ПР-вських грошенят а розписки взагалі заховайте, бо напєтеся, знайде вас міліція а у вас в кишенях гроші та розписки очільника обласного ПРівського та багато грошей. Підставите "хозяїна"

революціонер | 2009-12-18 12:23

яка гарна промова Олежки, всі винні, УНП, КУН а особливо Тризуб, всі не такі, всі неправильно галицького "князя" розуміють, ніхто з "традиційних" націоналістів його непідтримує, аж сльозу пустив, ну що робити одні "нетрадиційні залишились, "Росич" ти де ? ау..ау !!! всі стройними кроками, "від серця до сонця", вперед калашматіть негрів та антіфа, а потім разом на "дискачь" під кацапськими імперськими прапорами потусіть....

неавтоном | 2009-12-17 16:41

Atlz
Юрко
росич
Соціолог
росич
Росичу-просвітянину
автоном
Спочатку треба, автономе, розібратися в чому різниця між правою і ліою ідеологією, а потім в автономному режимі верещати про свою правоту.

Крапка | 2009-12-17 16:38

Не був я членом просвіти, бо там всі ненавидять один-одного, але дружно голосять про любов до неньки України, хоча люблять тільки себе улюблених.
Навіть на цих виборах вони ідуть чотирма колонами, а деякі найшустріші, як автор статті, навіть у двох колонах.
Більшої ганьби для України, ніж те , що відбувається з націоналістами рараз жоден ворог не може вигадати.
Отже, "розборки" початі колись між так званими бандерівями(термін подарований НКВД) і мельниківцями будуть згадуваться як квіточками.
Чому така ненавість і непримерімість до своїх серед ура-патріотів?
А про вигадані для самозаспокоєння, терміни на зразоу "соціал-націоналізм, СоNцизм, CN" більше 99% прибічників Тягнибока не мають жодного уявлення.

я | 2009-12-17 15:22

zте кто за тягныбока---а вы в курсе что он хочет ввести чистки-поделить людей на тех кто живет на украине с определенного года и на тех кто не живет?шо-вы все чистокровные украинцы?и графу *национальность*в паспорт ввести.шо-опять все украинцы?или половина евреев русских белорусов и т.д.?только не говорите что мы все произошли от казаков с запорожской сечи
zzz
z
автоном
попробуйте-и быстро узнаете что такое вилы в бочину-нацики хреновы

автоном | 2009-12-17 14:59

Atlz
Юрко
росич
Соціолог
росич
Росичу-просвітянину
це хто б про ліві погляди говорив - колишній комсомолець, що перефарбувався в патріота-ліберала. І язик у вас повертається називати себе правим? Раби, підніжки, грязь Москви.

росич | 2009-12-17 14:57

Atlz
Юрко
росич
Соціолог
росич
Росичу-просвітянину
пане просвітянин-унпіст, давайте не перетворювати ВВ в поле дискусій та вашої хворої уваги.
пояснюю, соціальний націоналізм, тобто націоналізм на соціальній основі. Соціал-націоналізм, СоNцизм, CN) — політична ідеологія, що ґрунтується на уявленні про націю як найбільш оптимальну форму існування людського соціуму. При цьому під «нацією» розуміється самодостатня кровноспоріднена ієрархічна людська спільнота. Наголошую, кровна і духовна, прямо як Шевченка. чи не правда?
Метою соціал-націоналізму у сфері державотворення проголошується побудова нового суспільного ладу, де будуть втілені принципи соціальної та національної справедливості.
Соціальний націоналізм спрямований на утвердження державно-політичного режиму націократії. Таким чином, форма устрою, яку пропонує соціял-націоналізм — є самобутньою і не вкладається в доктрину фашизму або націонал-соціалізму.
благо, пане агітатор, що ніколи і газети в руках не тримав, є інтернет, Вікіпедія. Наберіть, почитайте, а тоді пишіть.
    

Росичу-просвітянину | 2009-12-17 14:25

Atlz
Юрко
росич
Соціолог
росич
націонал-соціалізм, який опирається на соціалізм, і соціальний націоналізм (це я, щоб зрозуміліше для декого було), який в основі має націоналізм.
ХА-ХА-ХА
У "націонал-соціалізмі" попереду (вірю очам своїм!) стоїть термін "націонал", що і довіли у 1933-1945 рр. нацисти.
У "соціал-націоналізмі" попереду стоїть термін "соціал" !!!
Які ще потрібно докази ?
Не смшить людей.
Дійсно в бідній Україні людей з "лівими" поглядами більше ніж з "правими"( як на Заході так і Сході), це і намагається використати в своїй пропаганді Ваш лідер.
ось всі премудрості !

співчуваючий | 2009-12-17 14:15

siver
Сашко, чому безкоштовне використовуєш службове приватне майно для ведення агітації .
Бережи себе, не нервуй, ти і подібні потрібні ще.
Життя довге, не встигнеш побувати в усіх партіях.

автоном | 2009-12-17 14:05

zте кто за тягныбока---а вы в курсе что он хочет ввести чистки-поделить людей на тех кто живет на украине с определенного года и на тех кто не живет?шо-вы все чистокровные украинцы?и графу *национальность*в паспорт ввести.шо-опять все украинцы?или половина евреев русских белорусов и т.д.?только не говорите что мы все произошли от казаков с запорожской сечи
zzz
z
Бач як затремтіли нацмени.
Та ви не переживайте, голоси все-одно вкрадуться.
а от Коліївщини вам аж ніяк не уникнути.

z | 2009-12-17 13:34

zте кто за тягныбока---а вы в курсе что он хочет ввести чистки-поделить людей на тех кто живет на украине с определенного года и на тех кто не живет?шо-вы все чистокровные украинцы?и графу *национальность*в паспорт ввести.шо-опять все украинцы?или половина евреев русских белорусов и т.д.?только не говорите что мы все произошли от казаков с запорожской сечи
zzz
почитай программу тягныбока-там про это есть

автоном | 2009-12-17 13:26

zте кто за тягныбока---а вы в курсе что он хочет ввести чистки-поделить людей на тех кто живет на украине с определенного года и на тех кто не живет?шо-вы все чистокровные украинцы?и графу *национальность*в паспорт ввести.шо-опять все украинцы?или половина евреев русских белорусов и т.д.?только не говорите что мы все произошли от казаков с запорожской сечи
zzz
Вас, нацменів, це звісно турбує.
Але навіть не сумнівайтесь, що так воно і буде, - в толерантність ми вже награлись.
Україна для українців! Не погодитесь? Тоді для кого?

zzz | 2009-12-17 12:15

zте кто за тягныбока---а вы в курсе что он хочет ввести чистки-поделить людей на тех кто живет на украине с определенного года и на тех кто не живет?шо-вы все чистокровные украинцы?и графу *национальность*в паспорт ввести.шо-опять все украинцы?или половина евреев русских белорусов и т.д.?только не говорите что мы все произошли от казаков с запорожской сечи
"поделить людей на тех кто живет на украине с определенного года и на тех кто не живет?" - постановка вопроса определяет диагноз.

патриот | 2009-12-17 12:14

zте кто за тягныбока---а вы в курсе что он хочет ввести чистки-поделить людей на тех кто живет на украине с определенного года и на тех кто не живет?шо-вы все чистокровные украинцы?и графу *национальность*в паспорт ввести.шо-опять все украинцы?или половина евреев русских белорусов и т.д.?только не говорите что мы все произошли от казаков с запорожской сечи
5 баллов.поддерживаю

росич | 2009-12-17 11:20

Atlz
Юрко
росич
Соціолог
Ви такий же соціолог, як я балярина, пане Соломаха.
Не будемо говорити на кого працює ваш Костенко - впевнений ви і самі не знаєте, точно не на сабе.
А от на рахунок соціал-націоналізму, як лівацької ідеології - ви або плутаєте, або свідомо підмінюєте поняття. Може і Сціборський, і Міхновський були ліваками? Доречі, наші земляки, а не, як ви стверджуєте, вуйки.
Треба розрізняти націонал-соціалізм, який опирається на соціалізм, і соціальний націоналізм (це я, щоб зрозуміліше для декого було), який в основі має націоналізм.
доречі, про риторику - - ваша навіть стареньким бабусям не подобається, комсомольці-рухмани.

z | 2009-12-17 11:06

те кто за тягныбока---а вы в курсе что он хочет ввести чистки-поделить людей на тех кто живет на украине с определенного года и на тех кто не живет?шо-вы все чистокровные украинцы?и графу *национальность*в паспорт ввести.шо-опять все украинцы?или половина евреев русских белорусов и т.д.?только не говорите что мы все произошли от казаков с запорожской сечи

Іван Кампо | 2009-12-17 10:31

Пінченко
Очевидно автор цього опусу не відає про розсекречені архіви НКВС-КДБ, які стали загальновідомими ще наприкінці 80-х рр. минулого століття. Зокрема про пакт Молотова-Ріббентропа.Там чітко написано хто з ким домовився про фактичний початок Другої світової війни, що призвело до мільйонів жертв. Хоча ще до цього у великому сталінському Концтаборі, що йменувався СРСР було винищено не менше ні вчому не повинних людей. До того ж гітлерівські генерали стажувалися у радянських військових закладах, зокрема у Москві та у Казані. А до червня 41-го йшли поставки металу, зерна ті іншого продовольства з СРСР до активно воюючої у Європі Німеччині. Так що треба як кажуть "на себя оборотиться" , господа комууно-фашисти.

Пінченко | 2009-12-17 03:43

Хайль, Тягныбок!
Когда-то фашисты кричали «Хайль, Гитлер»,!
И шли, покоряя простор, на Восток,
Но вот объявился в Тернополе лидер,
Кричали которому «Хайль. Тягныбок»!
Нацмены все дружно в ладоши захлопали,
Когда на трибуну взошёл «патриот»,
Он речь произнёс о «Великом Тернополе»,
Что всей Украине пример подаёт.
Мы что-то подобное слышали ранее,
Как власти высокой ефрейтор достиг,
Он говорил о «Великой Германии»,
Что раса немецкая выше других.
Вот будет в стране Тягныбок президентом,
Тогда и проявит фашистскую прыть,
Начнёт черепа измерять инструментом,
Чтоб всех «неарийцев» - изгнать, истребить.
Напрасно ликуют ультранацисты,
И шума наделали из ничего...
На свалке истории фюрер фашистов,
Анафеме предано имя его.
  Народное творчество

Моряк | 2009-12-16 23:42

siverПанове, всі кому не подобається Олег Ярославович, і інші антиукраїнськи елементи, підходьте на зустріч, я залюбки з вами подискутую))))))))))) Побачу чого коштують ваші слова без ширми псевдонімів!
Не, ну це трандец... А якщо мені не подобається Олег Ярославович ( він що, 100 доларів, щоб усім подобатись?) то я зразу автоматично стаю антиукраїнеським елементом?

siver | 2009-12-16 23:05

Панове, всі кому не подобається Олег Ярославович, і інші антиукраїнськи елементи, підходьте на зустріч, я залюбки з вами подискутую))))))))))) Побачу чого коштують ваші слова без ширми псевдонімів!

Комментатор | 2009-12-16 21:46

В ответ на тягнибоковское "бей жидов и коммунистов" предлагаю лозунг - бей скотов-националистов.

достали | 2009-12-16 21:14

Меняю дебильный до жлобства профашисткий русский шовинизм на національну ураїнську ідею, навіть з Тягнибоком.
Оплата договірна - квиток на «историческую родину».
  P.S.
у мякому вагоні

Моряк | 2009-12-16 18:07

AtlzТягнибок - проповідник ідей буржуазного націоналізма у західних областіх України. Чернігівцям ці ідеї не сприймаються. Вони для них є чужими. На Чернігівщині бандерівців не було та Тягнибока ніхто підтримувати не буде.
моряк
AtlzЯ не моряк, я - Чернігівець. Тому й кажу за всіх Чернігівців, але моя думка є узагальненням. Можливо й були осередки бандеро-націоналістичного руху на Чернігівщині ( в основному під час ВВВ в період окупації фашистськими загарбниками), але серед місцевого населення у них дієвої підтримки не було. Після звільнення області від фашистів, бандерівці були позбавлені підтримки взагалі. Їхні осередки були настільки незначні, що про них навіть не варто згадувати в історичній науці.
А я Чернігівець і моряк. Так що не треба мене узагальнювати і казати від мойого імені. Справа не в бандерівцях і націоналістичному русі. Не коректно приписувати свою думку всім жителям нашого міста. Ви що, соціологічне опитування робили? Це мяко кажучи не зовсім відповідає дійсності.

Atlz | 2009-12-16 17:23

AtlzТягнибок - проповідник ідей буржуазного націоналізма у західних областіх України. Чернігівцям ці ідеї не сприймаються. Вони для них є чужими. На Чернігівщині бандерівців не було та Тягнибока ніхто підтримувати не буде.
моряк
Я не моряк, я - Чернігівець. Тому й кажу за всіх Чернігівців, але моя думка є узагальненням. Можливо й були осередки бандеро-націоналістичного руху на Чернігівщині ( в основному під час ВВВ в період окупації фашистськими загарбниками), але серед місцевого населення у них дієвої підтримки не було. Після звільнення області від фашистів, бандерівці були позбавлені підтримки взагалі. Їхні осередки були настільки незначні, що про них навіть не варто згадувати в історичній науці.

Дупа | 2009-12-16 15:57

Сашко
Сашко, не в**рись.. від надпіару.

Сашко | 2009-12-16 15:41

17 грудня 2009 року кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок о 22.00 виступить в ефірі Чернігівського обласного телебачення.
О 22-00 голова Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» Олег Тягнибок виступить у прямому ефірі програми «Прямим текстом» на каналі УТ-Захід (пряме включення з Чернігова).
  18 грудня о 18.30 програма за участю Олега Тягнибока транслюватиметься в ефірі Чернігівського обласного радіо.
  

Православний-українець | 2009-12-16 15:28

 ...відбудеться зустріч Олега Тягнибока з єпископом Чернігівським і Ніжинським УПЦ КП, владикою Іларіоном.
  Це чистий піар, панове місцеві тягнибоківці !
Тягнибок і його оточення - войовничі греко-католик, а точніше католіки.
Не морочте, людям православним мізки.

Соціолог | 2009-12-16 15:20

Atlz
Юрко
росич
Отже, росичу, ви підтверджуєте, що Тягнибок і ВО"Ліберті"(бренд від лібералів, тож повна еклектика) є звіичайнісенькою "лівою" українською соціал-націоналістичною партією, на противагу Костенка і УНП, яка справді є "правою" українською національною партією.
Отже, по суті Тягнибок бороться за голоси вуйків-соціал-товарішів на західній Україні, так само як Симоненко - за голоси братанов-соціал-таваріщей на Сході.
  А все інше, росичу, просто "піар", риторика, яка подобається радикальній молоді.
  

моряк | 2009-12-16 15:14

Atlz
Юрко
росичантифашизм нам нідочого - це 100%, 75 років терпіли. натерпілись, досить!
До вашого відома Свобода сповідує ідею не італійського фашизму, а українського соціального націоналізму.
слава Україні! Тягнибок - надія Нації!
От тільки не треба гучних і красивих назв. "Надія нації"!))) Я, як частина української нації не маю ніякої надії на Тягнибока. Маю надію лише на Бога і себе. Думаю що Донбас, Крим, Полісся також не моляться на цього без перебільшення розумного і єнергійного лідера. Не треба ліпити ще одну "ікону" із звичайного політика. "Не сотвори себе кумира..."

М.Боюра | 2009-12-16 15:12

Перш ніж базікати про "буржуазний націоналізм", візьміть і пройдіться пальцем по кордонам держав, котрі утворилися після розвалу Союзу - там з такими вихилясами вони утворилися, але по національним границям. Тільки націоналізм спроможний зберегти націю на довгі-довгі періоди.

росич | 2009-12-16 12:51

Atlz
Юрко
антифашизм нам нідочого - це 100%, 75 років терпіли. натерпілись, досить!
До вашого відома Свобода сповідує ідею не італійського фашизму, а українського соціального націоналізму.
слава Україні! Тягнибок - надія Нації!

ЧПО | 2009-12-16 11:42

Україна в нас одна. Слава всім героям, що борються за неї. Тягнибок і ідеї українського націоналізму повинні бути представлені в парламенті.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

моряк | 2009-12-16 11:01

AtlzТягнибок - проповідник ідей буржуазного націоналізма у західних областіх України. Чернігівцям ці ідеї не сприймаються. Вони для них є чужими. На Чернігівщині бандерівців не було та Тягнибока ніхто підтримувати не буде.
Хто ти есть щоб говорити за всіх чернігівців???

журналіст | 2009-12-16 10:09

Atlz
Ви не праві. на Чернігівщині бандерівські загони були, зокрема, і полковник ОУН-УПА Іван Ремболович, який родом із Городні. В УПА було чимало сіверян. Одна жіночка, учасниця тих подій із Бобровицького району, живий свідок, померла кілька років тому. Попрацюйте х архівами СБУ та істориками. Серед сучасної інтелігенції та молоді ідеї націоналізму живуть і ширяться. А чому б і ні? У Франції, Польщі та інших країнах націоналісти представлені в парламентах і це нормально. Адже комуністи у нас у ВР є, хоча в суспільстві користуються не великою підтримкою. І в Росії націоналізм живе, То чому ж у нас не може бути? Лише тому, що комусь не подобається? Але ж подобається іншим. Це - життя. звісно, коментатори можуть захлинатися власною ненавистю до націоналізму, але це ніяк не впливає на його поширення в масах.

хенрих | 2009-12-16 09:37

Atlz
Не мели дурниць!! Зразу видно, що не знаеш про що кажеш!!

Юрко | 2009-12-16 09:28

Atlz
Це точно, його профашизм нам нідочого...Потрбіно буде підказати, що поки він в палаці трендить, не площі Юлька виступає(адже також 17.12.09 приїздить) мо покусають один одного:)))

Atlz | 2009-12-16 09:03

Тягнибок - проповідник ідей буржуазного націоналізма у західних областіх України. Чернігівцям ці ідеї не сприймаються. Вони для них є чужими. На Чернігівщині бандерівців не було та Тягнибока ніхто підтримувати не буде.
закрити