Останнє оновлення: 10:57 четвер, 22 серпня
Політика / Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Кріль: Тимошенко за кордоном і в Україні – два різних політика
Кріль: Тимошенко за кордоном і в Україні – два різних політика

Кріль: Тимошенко за кордоном і в Україні – два різних політика

"Складається враження, що Ю.Тимошенко за кордоном і в Україні – це два різних політика", - так прокоментував народний депутат, голова Єдиного Центру І.Кірль інтерв’ю Прем’єр-міністр України Ю. Тимошенко швейцарській газеті «Трібюн де Женев».

"Закликаючи відмовитися від вступу до НАТО, вона зреклася як власної урядової програми "Український прорив", так і більшості своїх виборців.

Нагадаю, що за даними соціологічних опитувань, проведених фондом "Демократичні ініціативи" у квітні 2008 року, 51% прихильників БЮТ підтримують вступ України до НАТО", - зазначив народний депутат, голова Єдиного Центру І.Кріль.

І.Кріль відзначив, що подвійні стандарти щодо виступів лідера БЮТ в Україні та закордоном вже стали традицією.

"Так, саме із закордонних ЗМІ ми дізналися, що Ю.Тимошенко припускає створення більшості з ПР, хоча в Україні вона постійно і категорично відмовлялася від цієї тези", - нагадав І.Кріль.

"Мені цікаво, кому з двох Тимошенко: тій що в Україні чи тій, що постає з матеріалів закордонних ЗМІ, може довіряти українське суспільство. Та й взагалі - чи варто довірять політику, який виказує таку дволикість", - підсумовує голова Єдиного Центру.

Коментарі (14)

abc | 2008-11-14 13:23

Може мені хтось пояснить, як воно так виходить?
Президент звонить Януковичу і просить не знімати голову Верховної Ради Яценюка.
А в цей час партія Балоги і Хоменка, ЄЦ тобто, голосує всупереч позиції Президента.
Це що, зрада вже стає самоціллю?

Олександр | 2008-11-12 20:33

Интересно понаблюдать как рождаются и умирают легенды, как еще вчера никому не известная комик группа с интригующим названием "ЕЦ" стала восходящей звездой в широких сантехнических кругах. Это Вам не дешевые клоуны, и совсем не мастера художественного слова, как разные там петрушки или сан санычи -это, так сказать, гиганты мысли нашей дерьмократии.
  5 кутів

abc | 2008-11-12 18:29

ABCАВС для авс!
Питання - "Чому ти так ненавидишь Губернатора?Що він тобі в борщ нагадив... чи що? А може ти БЮТівець?Задів Кріль за живе?
Я вже пояснював. Просите - поясню ще, за що я незлюбив Балогу.
Був у нас губернатор, Лаврик Микола Іванович. З народом спілкувався, пояснював, що і навіщо робить. Корупціонерам недругом був. Створювалася атмосфера спільної діяльності влади й народу, до речі в інтересах області і людей. А Балога, як злодій, тишком-нишком, нікому нічого не пояснивши прибрав Лаврика і цілий ряд керівників райдержадміністрацій. От у мене і виникає питання - а ми тут хто, кріпаки у резервації, чи народ, якому по Конституції належить вся повнота влади? До нашої думки не тільки не прислухалися, в наш бік і голову не повернули, щоб пояснити що роблять.
Може новий губернатор Хоменко налагодив плідну співпрацю з народом через ЗМІ? Ні, вся його увага наверх, до тих, хто його поставив і в свою партію записав.
Про дії ЄЦ у Верховній Раді, тут уже писали. Замість того, щоб виступити з чіткою і корисною народу програмою дій, ви чим зайнялися?
Зневага і презирство до народу, - ось головна риса ЄЦ. І, судячи з коментарів, вдячний народ вам платить тим же.
До речі, над ситуацією з ЄЦ варто змислитись усім, хто ще не зрозумів, що єдиний шанс втриматися нагорі, це повага до людей і захист їх інтересів.

Сергій | 2008-11-12 17:19

OOO
Зате яке задоволення читачу! Ну от висить бігморд з дідусем Морозом - і що? Пройшов мимо, скривився, сплюнув. А тут - ооо! Можна вилити все, що накопичилося! Людям же часто не вистачає "вільних вух"...

Олександр | 2008-11-12 16:48

Слава ЄЦеголовим! Тьху...
Слава Великому Закарпатью! Тьху..
Слава Балоги, Криллю, Кислинському! Тьху, тьху, тьху!!!

justice | 2008-11-12 14:25

OOO
ну очевидно вони цього ще не зрозуміли:)
найцікавіше, що ЄЦ не має ні чіткої програми партіїї, ні плану конкретних дії, щодо вгамування економічної кризи...
з якого це дива вони сьогодні проголосували разом із, як вони ж самі кажуть "врагамі народа регіоналами" за відставку свого ж однофракційця А.Яценюка???
звичайно критикувати краще! а ви от візьміть і самі щось добре зробіть!
а кидати безпідствані звинувачення простому народу не треба! читати видумані сенсації, на кшталт, "Всі брешуть, а ЄЦ - молодці" не приносить користі... від цього життя не покращиться!
робіть згідно слів вашого лідера: "не словом, а ділом"!
 

OOO | 2008-11-12 13:52

Таке враження, що представники Єдиного Центру на Чернігівщині разом із керівництвом мазохісти та марнотрати. Це ж треба платити за рекламу та ще й отримувати негативні відгуки у форумі.
Де тут ефективність? Не розумію. На мою думку рекламні акції проводяться з метою популяризації, а нещасний ЄЦ тільки і отримує ляпаси та насмішки.

SeGrey | 2008-11-12 12:11

ось щойно по новинам почув - ЄЦ спільно з Партією регіонів і КПУ з дівчинкою Литвин проголосували за відсторонення А. Яценюка від виконання своїх обов`язків на 2 дні.
Ось, а незадовго до цього депутати ЄЦ у всі труби кричали про те, що регіонали - це вороги країни.
То про яку постійність буде говорити КРІЛЬ. І не треба його захищати шановні підспівувачі ЄЦ. Це видно неприхованим оком. Більш того, що захищатися нічим - ЄЦ за час свого існування не зробило для країни НІЯКИХ конструктивних дій.

ABC | 2008-11-12 11:09

АВС для авс!
Питання - "Чому ти так ненавидишь Губернатора?Що він тобі в борщ нагадив... чи що? А може ти БЮТівець?Задів Кріль за живе?

обломов | 2008-11-12 11:04

Ну, про Тимошенко ми знаєм те, що вона правдива така, що проби нема куди ставити, а от про ЄЦ хотілось би знати більше.
Мені подобається те, що Кріль їм ріже правду в очі, а це їх злить, і вони начинають покусувать всякими фразами ЄЦ. Викусять брехуни.
З ЄЦ хоть будем знать реально, що робиться.

SeGrey | 2008-11-12 10:49

Двоякість стандартів??? Пане Кріль і шановна прес-служба ЄЦ скажіть тоді чому ваші депутати спочатку підписували угоду про утворення коаліціії з БЮТ, а потім самі ж почали руйнувати коаліцію? Це постійність? Про двоякість стандартів не вам казати. А судді хто? Заспокойтеся і не задирайте носа!!!
Чия б корова мичала, а ЄЦ би мовчало!!!

простачок | 2008-11-12 02:14

поддерживаю. и об этом тоже нужно знать. и еще о много чем. короче, обо всех спиногрызах, от сельсоветских - и до главного специалиста по разведению пчел.

justice | 2008-11-12 00:29

як кажуть: "Чия б корова мичала, а от ЕЦ б мовчала!"
у мене видається таке враження, що ЄЦ - є центром розколу України!
то вони президента і прем*єра сварять, то вони свойого ж однофракційся з посади звільняють..
не розумію, навіщо руйнувати цю державу? навіщо руйнувати всю систему влади у такий важкий момент для країни?
чим уже вам був негоден Яценюк???
як раз зараз треба єднати країну і виходити з цієї кризи з найменшими втратими! от і докажіть на ділі назву вашої політичної сили! об*єднайте країну!

abc | 2008-11-11 19:51

Може ЄЦ спрямує свою увагу на недоліки у роботі губернатора Хоменка, чи керівника секретаріату Балоги? А потім нам розповість про їх визначні внески у державне управління областю та країною?
закрити