Останнє оновлення: 16:30 четвер, 10 жовтня
ЗНАЙОМСТВО
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Валід Мухамед Аднан Арфуш - віце-президент Національної телекомпанії України. ФОТО, Відео
Валід Мухамед Аднан Арфуш - віце-президент Національної телекомпанії України. ФОТО, Відео

Валід Мухамед Аднан Арфуш - віце-президент Національної телекомпанії України. ФОТО, Відео

«Високий Вал» пропонує читачам знайомство з Першим заступником президента Національної телекомпанії України. До цього він був відомий публіці як один з власників скандального журналу «Папараzzи».

Видання «Украина криминальная» повідомляло, що Валід Арфуш – крадій і шахрай. А деякі видання навіть називають його відомим сутенером. Але ж ми з Вами, шановні читачі, розуміємо: то все – кляті злі язики... Расисти!

Валід Арфуш народився 10 квітня 1971 р. на півночі Лівану. У 1990-му, ще за Союзу, Валід приїхав до України – вслід за своїм старшим братом Омаром. Як братам Арфушам вдалося в Україні розбагатіти – заробити статки, які дозволили їм сісти за кермо найдорожчих авто – «Бентлі», «Ягуара»?.. Хтось каже, що починали вони з валютних операцій.

У власній книзі «Sex. Убийство. Миллион» (видавництво «Фоліо», 2005 р.) Валід Арфуш пише, що розжилися вони завдяки... Борису Березовському, який начебто дав їм гроші на створення модельного агентства.

З 1998-го по 2001 р. Валід був офіційним представником агентства Elite в Україні, проводив всеукраїнський конкурс Elite Model Look. До модельного бізнесу чоловік неабияк пристрастився: у 2002-му організував інтернет-конкурс краси Miss@Net World, що набув розголосу у 35 країнах світу. А розпочалося все, кажуть, ще у 1997-му, коли Арфуші провели у Києві конкурс «Міс Європа», на який привезли самого Алена Делона.

У 2002-му Арфуш-молодший став президентом агентства Super Nova Agency, яке займається піаром, дизайном, просуванням нових брендів на ринку України. «Розкручує» й політичні бренди. Це агентство начебто й є основним бізнесом Валіда Арфуша.

Він не приховує своїх симпатій до Партії регіонів. На останніх виборах був «членом креативної ради і керівником відділу зарубіжної преси» табору біло-блакитних.

Заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман, кажуть, – подруга Арфуша-молодшого. Його хрещеним батьком є депутат-«регіонал» Нестор Шуфрич (у 2008-му Валід Арфуш вирішив прийняти православ’я; хрещеною мамою стала співачка Ірина Білик, а ім’я, яке бізнесмену дали при хрещенні, – Володимир).

Відомий Валід Арфуш і своєю громадською діяльністю. У 2000 р. став першим Послом Доброї Волі ООН з питань боротьби зі СНІДом в Україні. Ще один напрям громадської діяльності Арфуша – створення у 2007-му суспільного об’єднання «SOS! Расизм!».

У 2003 р. Валід із братом Омаром почали видавати в Україні скандальний журнал «ПапараZZи».

За матеріалами
"Високий Замок" та "Украина криминальная"


Збільшити

Ганна Герман (Партія регіонів), заступник голови Адміністрації Президента (праворуч)


Збільшити

Савік Шустер

Коментарі (33)

kobzar | 2010-09-25 09:34

Захопились вороги людей мордувати,
Українцям знову треба волю здобувати!
Бо бояри із Москви знову людом правлять,
Тож любого українця брехнею ославлять!
Тож і мусимо ми знову з брехней воювати,
А її прислужникам язики утяти.
Ой ти воля наша трудна за панів зрадливих,
Потребуєш наші душі паливом в горнилі.
Не промовчим, не здамося на волю злодійську,
Будем править нашу правду панам москалівським.
Наш Бендера та Шухевич правду боронили,
Тож нащадкам правду й волю вони заповіли.
Не давайте слів неправди москалям казати,
А за тую злую зраду забуття проклятим.
Особливо перевертням, та отим "массонам",
Що в країні нашій правлять не людські закони.
Нас віками продавали, та не раз і зРада,
Ворожою нам ставала, то де ж Чорна Рада.
Так пани, підпанки й пані нам закон майструють,
Проти люду, проти волі, маєтки будують.
То чому не пом"янути ті слова Тараса:
"Поховайте та вставайте...", чи то лиш окраса?
Годі слово плюндрувати, може час творити,
Cвою волю, свою правду працею втілити.
Щоб не було супостатів по усій Вкраїні,
Щоб не було нам чужинців в нашій же родині.
Щоб не вчили нас мовляти не рідної мови,
Не грішили проти правди,- героїв СВОБОДИ!
Через них вона кривава, тож і намовляють,
Бо історії та правди нашої не знають.
Тож ми маємо країну і своїх героїв,
Тож не гоже почуватись нам самим - із гоїв.

Vo_one | 2010-04-11 19:08

Арфуша в ***!!!

анирасист | 2010-04-11 13:06

терпеть это чмо черножопое не могу,тоже мне деятель Украины,

ferz | 2010-04-09 15:07

Українець
"Сором уряду, який його призначив!" Ви розсмішили мене, а той уряд теж не балакає українською мовою, ви чули як виступає голова уряду? І сміх і гріх!

Українець | 2010-04-08 23:56

Мені соромно що я українець!!! І цей дрочун Арфуш який української не знає буде першим заступником президента Національної телекомпанії. Сором, сором і ще раз сором уряду який його призначив, сором людям яки обрали цю владу... Сором.

Нехахол | 2010-04-08 16:47

Ну кто тупым хахлам виноват, чьто они себе такую власть избрали? Не нравился им Ющенко, теперь заставят нравиться валидов и прочих инвалидов...

Читач | 2010-04-07 11:32

Стид и позор.... ! ДО чого докотились УКРАЇНЦІ??? як жаль... всякий непотріб топче Україну......

иван | 2010-04-06 12:48

МазепаА як Вам слоган у відповідь:
"Нема чурок(негрів, азіатів, кольорового непотребу навіть на їхній землі(кому як подобається)) - нема расизму!!!"
Золотые слова! Поддерживаю...

Коммунист-проффесор | 2010-04-06 12:46

Арфуші, шустери, найєми, братани-слов"яни і прочая, прочая - це найкращій науково-практичний спосіб виховання українців (залишків) в духе остаточного інтернаціоналізма. Так би мовити "зачистка" після ленінсько-сталінської всеперемогаючої національної політики.
Після цього можна українців хоч в Європу, хоч в Азію, хоч Америку, а краще в Антарктиду...

автоном | 2010-04-06 10:34

Розумово відсталий, неповноцінний виродок!
Да, кращої думки я був про регіоналів.

Лоуренс | 2010-04-05 21:37

К сожалению сейчас с ним не в контакте, да и он таким занимается что его бы точно это не заинтересовало. Кстати, посмотрел оригинал видео на ютубе, там в комментариях много кто пишет об этом. Видно знатно Арфуш этим занимался.

Лоуренс | 2010-04-05 20:50

Равшан Арфуш

полный пипец видео ))))))))))))))))

admin | 2010-04-05 20:46

Лоуренс
Если есть подробная достоверная информация, готовы у этого человека взять анонимное интервью. Просьба связаться: news@val.ua .

Лоуренс | 2010-04-05 20:43

хах, видео супер.
тут и не будучи расистом им станешь.
мне лично все равно что будет с наши телевидением тк я его не смотрю, но однако возмущает такое назначение...

Лоуренс | 2010-04-05 20:37

А я лично знаю человека, который в 90х наших девочек, проданных братьями Арфушами, вытаскивал из Турции и др. ближневосточных стран. Так что Боря Березовский там к их стартовому капиталу особо ни при чем.
  Я в шоке от этого назначения.

Псих | 2010-04-05 20:09

не расист
Процитую пісню російського гурту 25-17 :
"у меня есть друзья, но они не воруют у меня чашки, не пристают к моей жене и не остаются жить в моей квартире" ....

Oper | 2010-04-04 20:37

не расист
"Сайтом Высокий Вал необходимо заняться прокуратурой и СБУ."
Да ну? А я думав - навпаки. А то незрозуміло, за що ми їм зарплату платимо, коли африканські відморозки стають керівниками на українському телебаченні.

admin | 2010-04-04 19:38

не расист
Гражданин хороший! Возможно, прокуратуре и СБУ следует заняться в первую очередь собой и некоторыми личностями из власти, если по какому-то недоразумению:
1. Гуманитарным министром назначается оскорбивший половину Украины ксенофоб (в цивилизованных обществах это называется именно так);
2. Перед назначением на пост этого товарища "парламент" страны не принимает поправок в законодательство об уголовной ответственности за оскорбление национального достоинства украинцев;
3. Общественного деятеля Николая Кохановского, честно заявившего о внутренней оккупации страны, в результате организованной мелкой провокации бросают на 2 месяца в СИЗО.
4. Журналиста Елену Белозерскую, освещающую украинские проблемы, обыскивают с нарушением всех принятых норм европейской практики.
5. И, наконец, самое интересное. Высшего образования работников "ВВ" вполне достаточно, чтобы вести полемику. В отличие, наверное, от господина Арфуша, которому, по его собственному признанию, не хватило терпения получить какое-либо образование. Тем не менее, этого новоиспеченного гражданина с его "образованием", "знанием" украинского языка и намерением искоренить его из новостей почему-то трудоустроили на гос. телеканале, являющимся лицом страны.
Да, действительно, в истории Украины было достаточно печальных событий для представителей других народов, которые им пришлось вписывать в свои учебники черными страницами. Конечно, если образование позволяет, можно из истории выносить и правильные уроки. Если же с "проФФессурой" не срослось изначально, то неплохо бы, находясь "в гостях", просто соблюдать элементарные правила приличия, "вытирая при входе ноги".
Мы то у себя дома. И кому кем заниматься - решать нам по большому счету и в долгосрочной перспективе.

революціонер | 2010-04-04 19:25

не расистСайтом Высокий Вал необходимо заняться прокуратурой и СБУ. Такие высказывания недопустимы в Украине. Наши патриоты-деб..ы не готовы вступать в полемику, образование не позволяет. А сайт ВВ и его редактор - хороший грунт для различный фобий в Украине.
***.
класний ти поц!!! лозунг - " земля для всех" яким обгижено піддвір"я центру, мабуть твоя робота? але чому моя земля ? що, невистачає лохів в світі, які б надали зайве нацменам? колупай пісок в сахарі, а тут тобі місця нема. я теж не расист. але якщо такі як ти почнуть зазіхати на моє, я стану працівником в газо-камерній системі, "добро пожаловать" мін - добриво....

не расист | 2010-04-04 18:15

Сайтом Высокий Вал необходимо заняться прокуратурой и СБУ. Такие высказывания недопустимы в Украине. Наши патриоты-деб..ы не готовы вступать в полемику, образование не позволяет. А сайт ВВ и его редактор - хороший грунт для различный фобий в Украине.
***.

Мазепа | 2010-04-03 22:57

А як Вам слоган у відповідь:
"Нема чурок(негрів, азіатів, кольорового непотребу навіть на їхній землі(кому як подобається)) - нема расизму!!!"

простий Українець | 2010-04-03 21:52

І знову на Україну насунулася руїна на довгі роки - куди не глянь, кругом вся "рвань".

антизек | 2010-04-03 10:34

Olga
Дважды несудимому надо было еще назначить главным ментом уголовника Маркова из Одессы по которому пуля плачет, а спалившего в Макеевке здание суда с заведенным на него уголовным делом Джарты - не премьером Крыма, а генпрокурором или начСБУ. А то Хорошковский больно слабоват, круг интересов у него ограничивается прихватизацией телеканалов с выкуриванием конкурентов путем проверок Нацрады.

паря | 2010-04-03 10:19

Olga
А при чем здесь президент ви же в европу проситесь то привыкайте ко всякой нечисти с бл.востока коей в европе пруд пруди скор и в Кееве будут погроми сродни Парижским так то вот.

Olga | 2010-04-02 23:31

Какой поп такой и приход. Какой президент, такая у него и телекомпания, а чему тут дивоваться, две ходки ведь, и дважды НЕ судим!

теж расист | 2010-04-02 21:30

чернігівецьЯкщо цей шматок лайна, що претендує бути другою особою в НТКУ після жида, дозволяє собі хамство ламаною російською у відповідь на запитання журналіста, то з назви НТКУ потрібно прибирати першу і останні літери.
Та й другу літеру теж можна сміливо прибирати :)

Псих | 2010-04-02 18:20

Краще вже бути расистом ніж "толерастом"

чернігівець | 2010-04-02 17:13

Якщо цей шматок лайна, що претендує бути другою особою в НТКУ після жида, дозволяє собі хамство ламаною російською у відповідь на запитання журналіста, то з назви НТКУ потрібно прибирати першу і останні літери.

расист поневоле | 2010-04-02 17:01

На месте Скрипина я бы этого чмошника послал бы сразу же после встречного вопроса о Полтаве.
Лично я на содержание этого чма налоги отстегивать не буду. Пидрил азаровых с табачниками - в ту же топку!

Рипин | 2010-04-02 15:50

Скрипин видно пытался с говном по-людски поговорить, да куда там, обломался.

Анатолька | 2010-04-02 15:05

Він не схотів говорити правду, щоб всіх не травмувати, тому присіпувався щоб виграти час. Негарно

революціонер | 2010-04-02 14:56

супер, )))) я хочу стати расистом

Ральф | 2010-04-02 14:38

Кошмар, династія регіонів росте. Білик-стара для хрещеної, вони ж ніби одногодки, яка там мама, подруга.Якщо Шуфрича допустити до всіх каналів, можна телевізор не купувати. Расизму нема, є геноцид. Наших нема на екрані.
закрити