Останнє оновлення: 09:54 четвер, 6 серпня
футбол
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / "Десна" виграла у "Колоса" 5:4 в найбільш захоплюючій дуелі чвертьфіналу Меморіалу Макарова
Десна виграла у Колоса 5:4 в найбільш захоплюючій дуелі чвертьфіналу Меморіалу Макарова

На Меморіалі Олега Макарова настала пора чвертьфінальних матчів.

24 січня визначився квартет учасників, які претендують на головний трофей турніру, що проводиться під егідою Федерації футболу Київщини.

Доля двох путівок до півфіналу зважилася за 90 хвилин ігрового часу, ще у двох випадках довелося вдаватися до "послуг" післяматчевих пенальті. Міцніші нерви виявилися у футболістів чернігівської "Десни" і вільних агентів. "Колос" з Ковалівки не зможе повторити торішній успіх, вибуваючи з гонки, пише footboom.com.

"Десна" - "Колос" 2:2, пен. - 5:4

Голи: Вовченко 15, Грищенко 87 - Коропецький 40, Лугачов 76

Мабуть, найбільш захоплююча дуель чвертьфіналу. Першолігова «Десна» протистояла торішньому володарю Кубка Макарова «Колосу» з Ковалівки. Гра почалася без розвідки, на хороших швидкостях. Команди уважно діяли в обороні, у відборі відігравали дуже жорстко, але завдяки суворому суддівству боротьба за м'яч не переходила на грубість. Відомий арбітр Дмитро Кутаков пред'явив 5 жовтих карток гравцям "Колоса", 4 жовті та 1 червону - футболістам "Десни".

Зауважимо, що в першому таймі кольори «Десни» захищали одразу дев'ять гравців, що знаходяться на перегляді. Але «Колос» не скористався цією обставиною, перша 45-хвилинка завершилася внічию 1:1.

Друга половина зустрічі пройшла за схожим сценарієм: суперники не відсиджувалися в обороні, демонстрували величезне бажання добитися перемоги. Але фінальний свисток зафіксував нічию - 2:2, довелося пробивати 11-метрові. І тут вже удача посміхнулася «Десні», яка перемогла з рахунком 5:4.

"Олімпік" - ФК "Обухів" 5:1

"Легія" - "Чайка" 0:1

КДЮСШ-15 - АФПУ 2:2, пен. - 3:4

У вівторок, 26 січня, відбудуться півфінальні поєдинки: "Олімпік" битиметься з командою вільних агентів АФПУ, а "Чайка" посперечається за вихід у фінал з "Десною".