Останнє оновлення: 20:34 вівторок, 17 вересня
Урочистості
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / Переможці премії «Бал Чемпіонів». Фото, відео
Переможці премії «Бал Чемпіонів». Фото, відео

Переможці премії «Бал Чемпіонів». Фото, відео

4 червня спортивна родина Чернігівщини зібралася під одним дахом в облмуздрамтеатрі, щоб дізнатися ім'я переможців в 11 номінаціях щорічної спортивної премії "Бал Чемпіонів".

Організатор: Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації та відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

Отже, переможці:

Кращий спортсмен з олімпійських видів:
Семенов Сергій – Заслужений майстер спорту України з біатлону, учасник двох зимових Олімпійських ігор, призер чемпіонатів світу і Європи, володар малого кришталевого Кубку світу.

Кращий тренер з олімпійських видів:
Кравець Олег Олександрович – Заслужений тренер України з боксу, тренер-викладач Ічнянської районної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Кращий спортсмен з неолімпійських видів:
Єрмоленко Олександр – Майстер спорту міжнародного класу з рукопашного бою, чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства та срібний призер чемпіонату світу з рукопашного бою.

Кращий тренер з неолімпійських видів:
Козир Сергій Васильович – старший тренер–викладач з рукопашного бою, кікбоксингу і військово-спортивного багатоборства комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міської громадської організації спортивного товариства “Спартак”.

Сильні духом: кращий спортсмен-паралімпієць, дефлімпієць:
Рептюх Ігор – Заслужений майстер спорту України з біатлону і лижних гонок, срібний призер зимових Паралімпійських ігор, чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів світу і Європи, призер етапів Кубку світу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Сильні духом: кращий тренер-паралімпієць, дефлімпієць:
Гунько Дмитро Анатолійович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з плавання дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів і збірної команди України, працює зі спортсменами з вадами слуху.

Краща ДЮСШ – Ічнянська районна ДЮСШ " Колос" ЧОО ФСТ "Колос".

Краща СДЮШОР – ПНЗ "СДЮШОР з лижного спорту" ЧОО ФСТ "Україна".

Олімпійська надія: кращий юний спортсмен –
Махно Кароліна, майстер спорту України з боксу, срібна призерка чемпіонату світу та срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорок, вихованка Ічнянської районної дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства "Колос".

Прорив року – Чернігівська обласна федерація боксу.

Кращий спортивний благодійник-меценат:
Карахтанов Микола – директор Чернігівського відділення ПАТ «САН ІнБев Україна». Та Кияновський Віктор Павлович – голова правління ПАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла".

 

Коментарі (1)

Спортсменка | 2016-06-06 18:53

Очень слабый уровень проведения мероприятия. Где заслуженные тренера? Где мастера спорта по гимнастике или у нас только биатлон? Театр одного актера.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  День, який пам'ятають журналісти

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор