Останнє оновлення: 20:05 субота, 25 січня
Політично-матеріалістичний пікет
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Православні "обложили" міськраду. ФОТОрепортаж
Православні обложили міськраду. ФОТОрепортаж

Православні "обложили" міськраду. ФОТОрепортаж

Сьогодні православні віруючі пікетували міську раду Чернігова під проводом працівників культу Української православної церкви Московського патріархату.

До пікету в боротьбі за нерухоме майно – храм святої великомучениці Катерини – приєдналися також активісти Прогресивної соціалістичної партії України (авто з гучномовцями на фото).

Коментарі (20)

Андрій | 2008-12-15 19:12

Кислому А.Б.
Бог дійсно всім суддя! І не варто з ним судитись!! Цеж ви московські українці подали в мирський суд на київських українців!!! Невже тобі недостатньо що саме в деньСвятого Миколая була підтверджена правота українців, які хочуть будувати свою власну УКРАЇНСЬКУ церкву!! Коли влада (обласна адміністрація, в компетенції якої згідно діючого законодавства належить це питання) пішла назустріч більшості українців, це політика !! ?? А коли політичні партії в Чернігівській міський раді на догоду 2-3 особам приймають протизаконне рішення , це по твоєму що??? Знаю!!! Подвійні стандарти, ось тільки з твого боку!!!
А на рахунок вибуху ти явно перегнув!Прихильників російської православної церкви на Україні меншість, в Чернігові також. Особливо після того як вони себе скомпрометували під Катеринкою! До речі, перед московськими українцями двері Катерининської церкви ніхто не закриває!!

Кислий А.Б. | 2008-12-14 22:30

бандьора з рокосні
Пожалуйста, не оскорбляйте людей, давайте вести культурную палемику и уважать друг друга...Мы люди, и все мы равны перед Богом и так же понесем ответ перед Ним в День Страшного Суда !!! что тогда петь будем?А ведь это наступит.. Не путайте политику и религию, пожалуйста

Кислый Андрей | 2008-12-14 22:23

Кислий А.Б.поддерживаю вас. Братья и Сестры. Мы тоже украинцы с нами тоже надо считаться!!!! а Бог всем судья, и нам, и нашим оппонентам!!!
Оксана
Уважаемая Оксана ! имею ввиду не оппоненты в жизни, нет, вы наши сограждане и тоже украинцы, и, конечно, у Вас есть право исповедывать и молиться там, где Вы хотите.Может, я не так выразился-прошу прощения, я имел ввиду , обращаясь к верующим гражданам Украины прихожанам УКРАИНСКОЙ, заметьте,а не российской Православной Церкви Московского Патриархата, то, что вы верующие другой конфессии-Киевского патриархата. вот и все..а вы раздули тут политику...А кто прав и кто не прав здесь-решать не политикам, а Господу Богу нашему Иисусу Христу ... а политики олжны только одно- НЕ ВЛЕЗАТЬ В БОЖИИ ДЕЛА, и не стравливать людей... Что в этом не демократичного и зрадницького, ответьте ????или Вы считаете, что политики это должны решать ? вот ответьте..........

Оксана | 2008-12-14 19:11

Кислий А.Б.поддерживаю вас. Братья и Сестры. Мы тоже украинцы с нами тоже надо считаться!!!! а Бог всем судья, и нам, и нашим оппонентам!!!
Як шкода, що ви, представник демократичної політсили пишете такі рядки. Писати треба нам, бож порушують наші законні права українців в Україні. Я хочу, щоб ніхто не порушував закон проти мене і не перещкоджав моєму волевіявленню щодо вибору віри. У вас і ваших братів і сестер, як ви пишете ніхто нічого не забирав. Ми, як чомусь ви пишете ваші "Опоненты" хочемо мати УКРАЇНСЬКУ церкву в Україні! А ви нам у цьому перешкоджаєте! Розберіться, думаю що ві написали це поспішно. :)

бандьора з рокосні | 2008-12-13 22:24

ой, які кумедні ці "кананічєскіє"!!
просто ржунімагу: один транспарант "Руки прочь от кАнонического православия", інший "Не тронь кОноническое православие"
якщо ви так чіпляєтесь за це, хоча б домовились про орфографію.
і, взагалі, транспаранти намальовані балоном.
от сплю і бачу бабку-фанатку ,а ще крутіше - отця Доздропєрмія (на фото - із чорною бородою) як вони, повзаючи колінками по снігу, малюють ті написи))))

Кислий А.Б. | 2008-12-12 22:46

Олександр Ясенчук
Це моя особиста позиція як людини і як громадянина, а блок у нас, на відміну від Ваших націонал-соціалистичних робочої партії , демократичний, і кожен БЮТівець має свою власну позицію також...І я, як проста людина і громадянин України, не цураюся своєї думки. І БЮТ, доводжу до Вашого відома, стоїть на позиціях не розпалювати релігійну міжконфесіальну ворожнечу, а, якщо Катеринку віддати КП УПЦ, то ви бачите, що може статися...Народ просто вибухне. Не можна так робити !!!
Відповісти | З цитатою

Кислий А.Б. | 2008-12-12 22:33

Це моя особиста позиція як людини і як громадянина, а блок у нас, на відміну від Ваших націонал-соціалистичних робочої партії , демократичний, і кожен БЮТівець має свою власну позицію також...І я, як проста людина і громадянин України, не цураюся своєї думки. І БЮТ, доводжу до Вашого відома, стоїть на позиціях не розпалювати релігійну міжконфесіальну ворожнечу, а, якщо Катеринку віддати КП УПЦ, то ви бачите, що може статися...Народ просто вибухне. Не можна так робити !!!

Іван | 2008-12-12 21:41

революціонеростання світлина дуже маленька, не видно хто з люльки у вікно зазирає, може це поп Олександр галочки ставить, кому завтра грошенят підкинуть, а може і на орден потягне
А може Іларіон кому не виплачувати.

Elani | 2008-12-12 21:33

Начнем с того, что вера начинается не в церкви и не находится только в определенном здании.
Я не могу назвать себя верующим человеком, но мне кажется что это душевное состояние, а не бытовое.
  А борьба, да еще и столь открытая за $$$ - "показуха чистой воды".

Elani | 2008-12-12 21:27

Elani... и посе этого всего, еще хотят что бмы верии в их искреннюю веру и т.д.
Богя, наскоько я понимаю - один, а вот приход подеить все никак не могут.
Противно ...
Спасибо, админу за "корректировку" моего сообщения!
Буду должна ;)

Сергій | 2008-12-12 20:09

революціонер
Жжошь! :)))

Шева | 2008-12-12 19:30

Elani
Так Ви праві, якщо судити поверхнево боротьба іде за приходи. Але якщо відійти від поверхневості, то Церква опікується душами людей відповідно боротьба іде за людські душі. Я, людина Українського духу, я народився Українцем і природньо, що я хожу в свої храми, де моляться зрозумілою для мене мовою і ... Якщо б я був росіянином, то ходив би в інші храми, молився іншою мовою, жив би в іншій країні, мав би все те чим наділів мене Господь. Чому питання патріархій наприклад не стоїть в Болгарії, Сербії, чи там також є московський патріархат, церква іншого духу ?

Elani | 2008-12-12 18:58

... и посе этого всего, еще хотят что бмы верии в их искреннюю веру и т.д.
Богя, наскоько я понимаю - один, а вот приход подеить все никак не могут.
Противно ...

Шева | 2008-12-12 18:58

Олександр ЯсенчукПане Кислий, ваш блок БЮТ виступав ніби-то на позиції національний. Ви не боїтеся, що скажуть про вас ваші однопартійці. І ще одне - це позиція ьлоку чи позиція депутата обради?
Мочитель штанов
Галаківська позиція, як гордо звучить!
П.С. Ясенчук коли ти вже встиг Батьківщину продати і Галаківську позицію проміняти на Галицьку? Все, тепер ми тебе відлучаємо від Православної Соціалістичної Партії в Україні (московського патріархату) (ПСПУ (МП))!

революціонер | 2008-12-12 17:28

остання світлина дуже маленька, не видно хто з люльки у вікно зазирає, може це поп Олександр галочки ставить, кому завтра грошенят підкинуть, а може і на орден потягне

галаківець | 2008-12-12 17:19

Кислий А.Б.
ой... нац меншина голос подала, ви краще проголосуйте щоб в стінах міської ради виділили кімнату під сінагогу

Мочитель штанов | 2008-12-12 16:49

Олександр ЯсенчукПане Кислий, ваш блок БЮТ виступав ніби-то на позиції національний. Ви не боїтеся, що скажуть про вас ваші однопартійці. І ще одне - це позиція ьлоку чи позиція депутата обради?
Но шо вы таке мелете? Национальная позиция Украины - это позиция всего народа или большинства народа, а не галичан, которые, по моему мнению - не вполне украинцы, зато - полные европейцы. А у вас, господин Ясенчук - позиция галицкая, не общеукраинская. БЮТ - ***. Но позиция БЮТ, ПР и КПУ белее общенукраинскае , нежели ваша "галаковская" позиция. Шо вам не нравится в позиции Кислого? Шо он не американская *** как вы?

Олександр Ясенчук | 2008-12-12 15:00

Пане Кислий, ваш блок БЮТ виступав ніби-то на позиції національний. Ви не боїтеся, що скажуть про вас ваші однопартійці. І ще одне - це позиція ьлоку чи позиція депутата обради?

Кислий А.Б. | 2008-12-12 13:14

а гражданам из Киевского Патриархата хочу напомнить о чем говорил Христос -как говорится-кесарю кесарево, а Богу Богово!!! Церковь не должна быть отображением политики и власти... Она отделена от политики и не надо здесь украинцев , относящихся к конфессии УПЦ МП, относить к врагам государства и агентам Москвы.... Вы ведь не назваете католиков американцев или католиков французом агентами итальянской(ватиканской) разведки...так бульте справедливы и здесь, и не ведите двойных стандартов.

Кислий А.Б. | 2008-12-12 13:09

поддерживаю вас. Братья и Сестры. Мы тоже украинцы с нами тоже надо считаться!!!! а Бог всем судья, и нам, и нашим оппонентам!!!
закрити