Останнє оновлення: 10:57 вівторок, 18 лютого
Політбої
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Як бютівці в шию Хоменка гнали
Як бютівці в шию Хоменка гнали

Як бютівці в шию Хоменка гнали

Справедливість по-бютівськи реалізовували у вівторок в Чернігові. Об’єктом праведного гніву «воїнів світла» Тимошенко став голова ОДА Володимир Хоменко.

Десант депутатів від БЮТ на чолі з Олегом Ляшком у складі Валерія Дубіля і Бориса Шиянова прибув до Чернігова, щоб відставити "єдиноцентрівського" губернатора.

Депутатки як солдатики

Жили і горя не знали депутати обласної ради, невтомно трудилися собі в районах. Дбаючи, звичайно, передусім про інтереси виборців.

Наступна сесія облради планувалася аж на кінець вересня. А тут тобі в понеділок від усіх вимагають з’явитися на сесію за пропозицією фракції БЮТ. Ще й питання яке важливе для голосування – визнати незадовільною роботу голови ОДА Володимира Хоменка та висловити йму недовіру. Але повістка з’явитися на сесію застала депутатів, очевидно, настільки несподівано, що навіть бютівці не змогли з’їхатися в Чернігів у повному складі.

Поведінка та методи роботи БЮТ по форсуванню і проштовхуванні питання недовіри до голови ОДА не припала до душі частині народних обранців. Засідання сесії не могло розпочатися півгодини, бо не було кворуму – депутати просто відмовлялася реєструватися. Міський голова Чернігова Олександр Соколов, певно, зрозумівши, що «ловити тут нічого», залишив облраду.

Врешті сесія розпочалася за мінімальної кількості депутатів, а потім назбиралося ще трішки до 53 .

Визнати винним!

У нас останнім часом як не сесія, то шкандаль. То в міській раді секретаря знімають, то в обласній – про недовіру голові ОДА голосують. І якщо Гольця зняли «за неетичну поведінку», то для Хоменка нарили причин більш вагоміших.

Як відомо, головними закидами бютівців до Володимира Хоменка стали неефективне використання субвенцій з держбюджету та махінації з землею. Щоправда, дехто з депутатів висловив зауваження, що було б непогано запросити на сесію самого Хоменка чи представників ОДА. Хай би вони відповіли на всі закиди та висловили свою позицію - пропонували соціалісти. Але бютівці, певно, надихнулися прикладами з Верховної ради (питання по в.о. голови СБУ Валентину Наливайченку голосувалося за його відсутності) та не зважали на ці пропозиції. Тому всі звинувачення на адресу голови ОДА повисли в повітрі – відповіси на них було просто нікому.

Заочно, щоправда, Хоменко спробував відбитися від закидів БЮТ. У заяві, поширеній в ЗМІ напередодні сесії, зокрема йдеться про таке: «Ідучи у фарватері антиконституційних вимог керівництва, фракція БЮТ в Чернігівській обласної раді, всупереч вимогам регламенту, ініціювала скликання позачергової сесії обласної ради, на яку запропонувала внести питання про висловлення недовіри голові облдержадміністрації та прийняти звернення з метою нав’язати свою позицію щодо суспільно-політичних процесів в країні….Очевидно, що дії БЮТ розхитують владу, послаблюють її».

А іудушки хто?

Візантійщина, про яку так багато сьогодні говорять, проявилася в стінах обласної ради. Так, під час обговорення тільки представники БЮТ заявляли про свою готовність голосувати за недовіру Хоменку. Решта представників політичних фракцій заперечували таку перспективу – хто радикально, хто м’якше.

А тепер трохи арифметики. Як відомо, в залі на момент проведення таємного голосування було зареєстровано 53 депутати. Участь в голосуванні взяло 49. З них 43 висловились за відставку голови ОДА. Якщо бютівців в залі було 28, то хто ж дав ще 15 голосів? Хто публічно заявляє одне, а голосує за інше? Це регіонали, комуністи, соціалісти чи литвинівці? А може, дехто з нашоукраїнців образився на єцівського Хоменка? Вся принадність таємного голосування в тому, що тепер можна придумувати мотивацію в будь-кого з партійців. Але достеменно знатимуть про це лише ті, хто ставив хрестик на Хоменку в бюлетені.

Коли поразка – це перемога

Під час голосування та оголошення результатів Ляшко перебував у доброму гуморі. А потім заявив «Це перемога».

«Голосування було успішним» – підтвердила Наталія Романова вже під час спільної прес-конференції депутатів Верховної ради від БЮТ.

Логіка у бютівців така: мовляв, за відставку проголосувала більшість присутніх в залі депутатів, тож це перемога, а не поразка.

«Це важливий дзвінок для Хоменка. Завтра буде 60. Ми будемо скликати сесію доти, допоки не наведемо порядок» - додав Ляшко.

А чи планувалася взагалі відставка?

Від самого початку сесії всім присутнім було зрозуміло, що Хоменка сьогодні не відставлять. Оскільки необхідних для висловлення недовіри 2/3 голосів нардепів від складу ради навіть не було в залі. Проте засідання розпочалося, було бурхливе обговорення і врешті - голосування, яке прогнозовано було провальним.

Чого досягли організатори спробою відставити Хоменка?

По перше, це була спроба виконання партійних вказівок «згори».

По-друге, це відповідь Хоменку на його «єцівську» позицію щодо уряду та часта критика Тимошенко.

По-третє, шикарний інформаційний привід. Подивіться, в один день прес-конференція п’яти депутатів від БЮТ щодо політичної ситуації в країні і позачергова сесія обласної ради зі спробою відставки неугодного губернатора.

Тож завдання мінімум бютівцями було виконане. А може, це був максимум?

Хоча й не вдалося реалізувати ще один хід, який вони озвучили – провести в один день з обласною радою ще й позачергову сесію Чернігівської міської ради. Що БЮТ прагнув реалізувати в місті - залишилось невідомо. Певно, від Соколова хотіли звернення до Президента стосовно політичної ситуації?

Про етику в спілкуванні, вашу мать!

На завершення кілька чергових перлів від одіозного Олега Ляшка:

Закликаючи депутатів проголосувати за недовіру голові ОДА гострий на слівце колишній редактор газети «Свобода» відзивався про губернатора зокрема і так:

«Яке твоє діло, що відбувається у Верховній раді»

«Йому до лампочки, що відбувається в Чернігові»

«Давайте Хоменка губернатором Батурина призначимо, хай він там працює»

«Це патологічні злодії»

«В шию гнать таких губернаторів»

«Політичні пройдисвіти»

Отакий у нас рівень дискусії.

Коментарі (23)

poma | 2009-08-14 08:07

бьютовці-подонки

Krava | 2009-01-12 18:07

Я Вам шановні скажу так, що Ляшко, це продажна і нікчемна людина, як і весь БЮТ, де зібралися злодюги, які їздять по регіонам України і дивляться, вірніше сказати вони вже все подивились, а зараз їздять і хочуть ще щось вкрасти.
А саме головне, то це те, що ні одного депутатам від БЮТ Україна, як держава не цікавить, вона цікавить їх, як ресурс(гроші, влада,...)
А їздять оці делегації від БЮТ до Чернігова з одною причиною докрасти берег Київського водосховища і набрати депутату Губському іще землі.
А в кінці хочу спитати у Коментатора, що він, як патріот, який кричить про суспільство, сам зробив, як людина для цього суспільства???Впевнений на 100%, що нічого, але горя зробив немало навіть тим, що проголосував за БЮТ, які як і Ви нічого не робили, не роблять і робить не будуть для цього самого суспільства.

abc | 2008-09-12 12:50

ВиборецьБагатьох бентежить високий рейтинг БЮТ у області. Хоменко дійсно ніякий голова ОДА. Можливо через те,що має стаж роботи у ДУСі?
Цікаво було прочитати коментар Ольги про Хоменка: "По-перше, людина слова і справи". А не можна конкретизувати - яких слів і справ?Далі ще цікавіше: "Як ви задовбали, політики. Дайте пожити спокійно!!!!!!!!".Тобто і далі розтягувати область? А Ляшко справді клаcний депутат, не дивлячись на всі заздрощі i перешкоди які йому встановлюють.
abc
ВиборецьМожете дізнатись від людей округу, за яким закріплений Олег Ляшко.
Не полінуйтесь пане(і) довідатись про депутата неупереджено.
Ви маєте не увазі, що Ляшко "вибиває" ресурси для "свого" регіону? Якщо я вірно Вас зрозумів, тоді інше запитання - що він робить у Верховній Раді? Наскільки я розумію, це місце, де люди пишуть закони для всієї України.

Виборець | 2008-09-12 11:25

ВиборецьБагатьох бентежить високий рейтинг БЮТ у області. Хоменко дійсно ніякий голова ОДА. Можливо через те,що має стаж роботи у ДУСі?
Цікаво було прочитати коментар Ольги про Хоменка: "По-перше, людина слова і справи". А не можна конкретизувати - яких слів і справ?Далі ще цікавіше: "Як ви задовбали, політики. Дайте пожити спокійно!!!!!!!!".Тобто і далі розтягувати область? А Ляшко справді клаcний депутат, не дивлячись на всі заздрощі i перешкоди які йому встановлюють.
abc
Можете дізнатись від людей округу, за яким закріплений Олег Ляшко.
Не полінуйтесь пане(і) довідатись про депутата неупереджено.

abc | 2008-09-11 12:44

ВиборецьБагатьох бентежить високий рейтинг БЮТ у області. Хоменко дійсно ніякий голова ОДА. Можливо через те,що має стаж роботи у ДУСі?
Цікаво було прочитати коментар Ольги про Хоменка: "По-перше, людина слова і справи". А не можна конкретизувати - яких слів і справ?Далі ще цікавіше: "Як ви задовбали, політики. Дайте пожити спокійно!!!!!!!!".Тобто і далі розтягувати область? А Ляшко справді клаcний депутат, не дивлячись на всі заздрощі i перешкоди які йому встановлюють.
Так, так, мені теж цікаво почитати Ольгине уточнення щодо Хоменка. Але, не менш цікаво, також довідатися і від Виборця, чим же це: "Ляшко справді клаcний депутат, не дивлячись на всі заздрощі i перешкоди які йому встановлюють."? Бо в мене про нього вкрай негативна думка. Може чогось не знаю, може він насправді Месія в найогиднішій упаковці?

Виборець | 2008-09-11 11:25

Багатьох бентежить високий рейтинг БЮТ у області. Хоменко дійсно ніякий голова ОДА. Можливо через те,що має стаж роботи у ДУСі?
Цікаво було прочитати коментар Ольги про Хоменка: "По-перше, людина слова і справи". А не можна конкретизувати - яких слів і справ?Далі ще цікавіше: "Як ви задовбали, політики. Дайте пожити спокійно!!!!!!!!".Тобто і далі розтягувати область? А Ляшко справді клаcний депутат, не дивлячись на всі заздрощі i перешкоди які йому встановлюють.

АНАРХИСТ | 2008-09-10 21:38

Ну и кто теперь виноват -Регионы, предатели Социалисты, а ?Вспоминаю я как-то 2005 год, эфорию ВАШУ. Кто молчал, кто сопел, а я в коментариях до хрипоты доказывал, что ПОМАРАНЧЕВЫЕ ну ничем не лучше РЕГИОНАЛОВ, пусть будет Януковчи, хотябы экономика не рухнет. Я не могу понять , ну ещё же в 2005 году умные людти говорили и открыто говорили помаранчевая команда как пауки в банке- рухнут и страну развалят . Нет какие-то сумашедшие фантазёры расказывали, что завтра мы будем в Европе и жить будем как в Швеции. Ну типа завтра будем жить при комунизме гдето это уже было. Разгрызлись ВСЕ ПОМАРАНЧЕВЫЕ, все, кто стоял там в обнимочку на МАЙДАНЕ все друг з другом перегрызлись. Регионалы ну не святые, ну у всех есть скилет в шкафу, но хоть своих в тюрьму не садят , уголовные дела не возбуждают да гражданства не лишают. Чего только я в свой адрес в 2005 году не услышал- да я враг народа просто.
Мне бы радоваться да зубоскалить - Получите СВОИХ помаранчевых кумиров 2005 года , облизуйте и благотворите их, идите за ними на майданы и барикады - ВПЕРЁД, ура ганьба !!!ага я ВАМ говорил, а ВЫ не верили.
Но нет ,нет у меня ни злорадства, ни удовлетворения а есть огромная печаль и горечь в том, что как были тупые овцы так они и остались и прийдут пастухи - Юли, Вити , Серёжи, Помаранчевые, Сердечные, Голубые, Красные, Зелёные и вновь как овцы будем верить, что Юля хорошая, а Витя плохой, потоу, что у Юли коса красивее и расказывает лучше. Народ заслуживает ту власть...., а я не хочу такую власть, я хочу чтобы КАЖДЫЙ ДУМАЛ перед тем как голосовать и тогда не будет Ляшко, не будет Соколова, и им подобных.
Люди прошу ВАС схамениться не дайте себя в тянуть в новый перераздел власти - думайте головой , а не тем, чем ВЫ думали в 2005 году.

abc | 2008-09-10 18:51

derek
abcЦитата: "БЮТ будуть чекати поразка за поразкою і врешті їх лідер зрівняється з Вітренко і по рейтингу, і по манері поведінки."
-------------------------------------------------------------------------------------------
Надзвичайно влучно сказано!
КоментаторСмішно звучить, враховуючи те, що Президент по рейтингу вже майже наздогнав Вітренко!)))))))
На щастя, я маю змогу судити про політиків по аналізу їх дій і очікуваних наслідків. Подавляюча ж більшість судить по красивих словах. Тимошенко зараз займається популізмом, на хвилі якого має намір міцно закріпитися на вершині влади. Але нинішня діяльність уряду призведе до погіршення стану справ у країні. Ті, хто вчора захоплювався червоними сердечками, завтра за своє розчарування платитимуть їй ненавистю. Отже, щоб всерйоз вести мову про Тимошенко, потрібно аналізувати її діяльність і очікувані наслідки. А її єкономічна політика є майже повною копією Вітренкової. Звідси і прогнози...

Коментатор | 2008-09-10 18:01

derek
abcЦитата: "БЮТ будуть чекати поразка за поразкою і врешті їх лідер зрівняється з Вітренко і по рейтингу, і по манері поведінки."
-------------------------------------------------------------------------------------------
Надзвичайно влучно сказано!
Смішно звучить, враховуючи те, що Президент по рейтингу вже майже наздогнав Вітренко!)))))))

Остання куля | 2008-09-10 15:19

1. Багато юлелюбів з піною з рота вірять і стверджують, що у ВРУ біля 70% нардепів є евреями.
2. З іншого боку юлелюби добиваються щоб в Україні був впроваджений парламенський устрій, а не президентсько-парламенський.
3. Отже, якщо юлелюби доб"ються усунення персонального поста Президента в Україні, то логічно призначать "свою" людину (кого див. п.1) у крісло прем"єр-міністра.
Тож чого ж добиваються юлелюби-ідолопоклонники ?
Питання риторичне !

abc | 2008-09-10 14:49

derek
Цитата: "БЮТ будуть чекати поразка за поразкою і врешті їх лідер зрівняється з Вітренко і по рейтингу, і по манері поведінки."
-------------------------------------------------------------------------------------------
Надзвичайно влучно сказано!

наташа | 2008-09-10 14:30

О театре ни слова! Его в нашем городе давно нет! Вернее его не стало с приходом Семененка,которого назначил "мудрый" Мельничук,потом был Атрошенко,потом некий варяг Лаврик, теперь Хоменко....Читала как в одном из интервью один из режиссеров Черниговского театра говорил,что губернатор ,который не решает проблемы театра в Чернигове очень быстро заканчивает в нашем городе губернаторскую деятельность.А ведь это правда....

Иванка | 2008-09-10 14:07

Про какой порядок в области можно говорить, если до сих пор не наведен порядок в областном драмтеатре,который находится напротив губернаторского учереждения!!! Семененко который год творит беззаконие,прикрываясь великими показателями...А театра нет! Просто стоит в центре города не Театр, а общественный нужник! Хотя бы этим вопросом занялись и депутаты и сам губернатор.А звездеть не мешки ворочать!!!

Голова ОДА | 2008-09-10 13:25

Живемо у вертуальному світ таких собі ху..берніях , якими керують якись генерал-ху..бернатори?
Задовбали москалелюби!
З країни ро..блять ДУРДОМ.

Ольга | 2008-09-10 13:16

Шановний Коментаторе, для мене ОСОБИСТО губернатор не зробив нічого. А що стосовно Президента - так той і взагалі тільки нашкодив, (це я м’яко висловлююсь), та й не одній мені. Але давайте будемо об’єктивними - не догодив Хоменко Вам, Ви і ганите його. А всім догодити не можна. Та й не треба. Що ж стосується субвенцій...Ви хоч знаєте, які то процедури? Якщо Ви такий талановитий і розумний, і знаєте, як зробити краще - давайте! Впевнена, якщо Ви знаєте, як державі можна вирішити проблеми - Вас радо зустрінуть і в Кабміні, і в Секретаріаті, і в облдержадміністрації - де завгодно. Бо розумників у нас багато, а в державі бардак.

Коментатор | 2008-09-10 12:58

to derek - щось у Вас, шановний, з логікою не гаразд, ви самі собі протирічите, то ви кажите, що всі тут проплачені, то потім кажете що працюєте на Ющенка/Хоменка безкоштовно, Ви вже якось визначтесь, що стосується мене, то я дійсно підтримую БЮТ і завжди його підтримував, тому що у відмінності від партії Президента - БЮТ, хоть щось робить і буде робити, а несуни тільки обіцянками та втягуванням країни до збройних блоків займаються. Країну потрібно об'єднувати справами та турбуватися про її розвиток, насамперед економічний, а не виступати від імені всього народу на підтримку Грузії в конфлікті з метою прискоріти її вступ до НАТО. Що стосується ваших думок з приводу моєї "проплаченності", то заповняю вас, що все що я тут пишу - є моя особиста думка і я був би дуже радий, якщо б мені за це хтось заплатив, я навіть не є членом БЮТу, оскільки по діючому законодавству не маю права входити до складу будь-якої політичної партії. Якщо, я когось образив тим, що назвав "проплаченими", вибачте, це все емоції, просто дуже багато коментарів на всіх статтях про цю сесію на підтримку Хоменка і майже жодного на підтримку бютівської позиції, тому я і зробив такий висновок.

derek | 2008-09-10 12:22

     Шановний - "Коментатор"
Ми всі тут проплачені: ті - БЮТом, ми Хоменком та Ющенком. Тільки одне но - ті за гроші, а ми ні

derek | 2008-09-10 11:59

Я думаю, що крах БЮТу розпочався після виборів мера у Києві. БЮТ будуть чекати поразка за поразкою і врешті їх лідер зрівняється з Вітренко і по рейтингу, і по манері поведінки.
     Щодо Хоменка, я радий що він перміг, Він людина, а не слизький вуж як де хто з Обласної ради. А для хитрих керівників обласної ради хочу сказати, що хитрість це ще не ознака розуму. Досидьте будь ласка тихенько свій термін і йдіть, не туманіть людям голови

Коментатор | 2008-09-10 11:54

П.С. - to Ольга, можливо для тих хто з ним співпрацює, та його ближнього оточення він і людина слова і справи, але він в першу чергу Губернатор цілої області, а за період перебування на цій посаді для цієї області фактично не зробив нічого корисного. Так що, шановна, не треба ставити власні інтереси понад інтересами суспільства. Спитайте у жителів тих сіл, яким повинні були провести газ, але не провели завдяки зволіканню в освоєнні субвенцій облдержадміністрацією, чи задоволені вони "справами" нашого губернатора.

Дохтур Х | 2008-09-10 11:39

Скоріше б у Тімошонки вже к***с наступив... Тоді тільки заспокоїться.

Коментатор | 2008-09-10 11:37

Шановні проплачені дописувачи, може вже досить співати хвалебні оди Президенту і його губернатору, ви хотя б порівняли результати роботи Лаврика на цій посаді та Хоменка, а потім робили б висновки про те, хто і що руйнує, а то у вас все, як в тому анекдоті: "Хто всравсь - невістка!"

М.Боюра | 2008-09-10 11:12

 БЮТ спокійно пожити не дадуть. У їх лідерки такий настрій, що вона готова всіх розігнати, все розвалити, довести Україну до нової руїни і тоді..., а цього вже і вона не знає. То може ми знаємо чого нам треба?

Ольга | 2008-09-10 10:22

 То хай би Ляшко тоді Ющенка губернатором Батурина зробив. Бо, здається, це за його наказом Хоменко відбудовує гетьманську столицю. Воно то добре, історію свою берегти треба. Але шо занадто - то нездраво. А Ляшко хоч раз працював з Хоменком? Мені, приміром, не раз доводилось. По-перше, людина слова і справи. По-друге, просто Людина. Не те що дехто з БЮТу. Сидять і звинувачують інших у своїх гріхах. Як ви задовбали, політики. Дайте пожити спокійно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
закрити