Останнє оновлення: 11:08 середа, 26 березня
З сесійної зали
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Неіснуюча комісія міськради скасовує рішення Київського апеляційного суду?
Неіснуюча комісія міськради скасовує рішення Київського апеляційного суду?

Неіснуюча комісія міськради скасовує рішення Київського апеляційного суду?

Головна інтрига 39-ї сесії Чернігівської міськради полягала у тому, яке з місць у залі займе Олег Шеремет.

Чи серед депутатів, оскільки рішення про його обрання секретарем Київським адміністративно-апеляційним судом визнано таким, що втратило чинність, чи у президії, бо судове рішення ще не надійшло у міськраду?

Мер затримується

Початок 39-ї сесії міськради, що був призначений на 10-у ранку, затримувався. Депутати вільно пересувались по залу та спілкувалися один з одним. Найбільшу активність у цьому процесі проявляли пани Голець, Мельник, Винниченко, що вирізнявся серед присутніх, оскільки його білий костюм різко контрастував з одягом інших. А заступник міського голови пан Віхров весь час курсував то в залу засідань, то з неї.

Лише о 10.40 до зали зайшли міський голова та секретар і зайняли свої звичні місця. І якщо звичайність місця пана Соколова на даний момент ні в кого не викликає сумніву, то от для пана Шеремета вона (звичайність) підлягає доведенню.

 - Ваша поява не лишилася поза увагою, - звернувся пан Соколов до одного із депутатів, натякаючи на засмаглість його обличчя після відпочинку. Колір же обличчя самого міського голови (темно багряний), нагадував процес отримання недільної норми засмаги за один день.

 - 39-а сесія Чернігівської міськради оголошується відкритою! - сказав пан мер і всі присутні підвелися зі своїх місць, щоб прослухати гімн нашої держави. Слід зазначити, що пан Шеремет співав головну пісню країни, на відміну від міського голови, який стояв мовчки та зосередив свій пронизливий погляд на протилежній стіні зали.

Чи вміє Винниченко рахувати до 29

Після обговорення порядку денного до мікрофону підійшов депутат Винниченко (Партія регіонів) та запропонував включити до порядку денного питання щодо законності (після рішення Київського адміністративно-апеляційного суду) знаходження Олега Шеремета на місці секретаря міськради, а також розглянути це питання на засіданні першим .

Присутні підтримали (35 голосів «за») пропозицію пана Винниченка і включили «питання секретаря» до порядку денного. Можливо, це трохи вибило з рівноваги пана мера, оскільки він забув поставити на голосування зміст порядку денного, але швидко оговтався і виправив помилку.

І знову слово взяв пан Винниченко, який у подіях навколо секретаря вбачив сумніви у справедливості підрахунків голосування «по секретарю» лічильною комісією, і ним особисто, як головою тієї комісії, (29 голосів «за секретаря Шеремета») та попросив пана Соколова оголосити перерву, щоб комісія змогла зібратися у повному складі та винести своє рішення.

Засідання лічильної комісії у СІЗО?

Ці слова викликали сміх у залі, оскільки один із членів тієї комісії, Артем Стах, у даний час знаходиться у СІЗО, а тому жодним чином не може приймати участь у її зібранні.

На пропозицію Винниченка відреагував депутат Лебідь (БЮТ). Він наголосив, що комісії, як такої, на даний момент не існує. Адже вона створювалася виключно для голосування 31 жовтня минулого року, після чого припинила своє існування. Таким чином він не бачить ніякої потреби у зборі неіснуючої комісії.

Голець повертається

 - Як може збиратися комісія, що вже не існує, - говорить пан Лебідь. – Якщо зараз ми створимо такий прецедент, то, можливо, захоче зібратися і комісія, що рахувала голоси при обранні Гольця.

 - Я не виключає цього, - зауважив міський голова.

 - Он я бачу Віталій Віталійович вже й документи підготував, - продовжив пан Лебідь, у той час як екс- секретар Голець посміхався та тряс перед собою якимись паперами.

- Суд відбувся, але його рішення у міського голови немає, - повідомив пан мер уже з трибуни, - тому я не можу щось детально говорити з цього приводу. Коли у мене буде офіційне рішення, тоді й будемо його виконувати.

Що порушено у Тарасовця?

У цей час сам позивач – депутат Тарасовець – сидів самотньо на задньому ряду та не приймав жодної участі в обговоренні. Він розмовляв по телефону та читав журнал.

 - Ми зараз все це обговорюємо, - почала говорити одна з депутатів, - а самого Тарасовця як не було на голосуванні по секретарю, так немає і зараз. Хотілося б його нарешті побачити та почути, що там у нього було порушено.

О.Тарасовець, почувши ці слова, відклав у сторону журнал та підійшов до оратора і засвідчив їй свою присутність.

 - Я вважаю, що ми маємо заслухати комісію як по Гольцю, так і по Шеремету, - висловися один із депутатів, - щоб з’ясувати чи має на даний момент Шеремет право підписувати документи, вести засідання міськради, коли Соколов поїде у відрядження і таке інше.

– Я оголошую перерву!

Після тривалих обговорень питання щодо перерви було поставлене на голосування і, незважаючи на протести пана Лебідя, мер оголосив перерву.

Замість оголошених 10 хвилин перерва тривала з півгодини. По її закінченню слово взяв голова комісії (діючої, неіснуючої, віртуальної і т.д.) Винниченко та повідомив, що рішення суду стосовно незаконності обрання секретарем пана Шеремета суперечить не тільки чинному законодавству, а й деяким статтям Європейської хартії і запропонував вважати Шеремета справжнім секретарем.

Висновок комісії було поставлене на голосування і, незважаючи на протести пана Лебідя: «Як може рішення апеляційного суду скасовувати неіснуюча рахункова комісія міськради?», було ухвалене 30 голосами депутатів.

 

Коментарі (19)

учитель | 2009-06-26 11:26

ОСА -учителю
девочка моя, разница в возрасте, образовании, жизненном опыте и знании персонажей "сказки" определяет у нас с вами разные подходы в выборе стиля поведения в предложенной ситуации; вы, по-молодости, - максималистка и желаете если ехать, то - на "Мерседесе", я-же считаю (как и тридцать депутатов), что ехать (пусть даже на "Запорожце") всегда лучше, чем идти, тем более, когда не знаешь длины пути... Тарасовец, видимо, как и вы - максималист, попытался отобрать у продавца-шулера свое законное право на выбор автомобиля - вот помощники продавца и те, кому он продавал "Мерседесы", клеймят Тарасовца в и-нете последними словами; на мой взгляд, его поступок - типичная ошибка молодого максималиста и, надеюсь, его это не сломает... надеюсь, и вы, девочка моя, не будете помогать шулерам... -:)
вывод : с таким продавцом не нужно спорить, нужно - морду бить (он так лучше воспринимает), си речь - выбирать другого "продавца", именно на выборах нужно всем городом показывать всю его продажность и гнилость...

Дмитрий | 2009-06-25 17:32

Рома Х.
та там половина его заместителей такая. сидят в кабинетах только кольца табачные пускают, да бухают...

Рома Х. | 2009-06-25 15:58

Не понимаю я Соколова, зачем ему такой ло..., как Шеремет, он кроме интриг, пьянок и девок Ирок никакой работы не видит.

ОСА -учителю | 2009-06-25 15:18

Уважаемый учитель! Довожу до вашего сведения, что я не блондинка и все прекрасно понимаю. Ваша логика мне тоже понятна. Но если мне предложат вместо "Мерседеса" "Запорожец", то я просто отвечу "нет!" и пойду пешком. Почему ж депутаты сказали "Да"? Перемудрили вы себя, уважаемый учитель.

Семененко С.А. | 2009-06-25 09:40

ОСАРебятат, вы же сами говорите, что право после мера на выдвижение секретаря имеют депутаты. Депутаты второй раз подтвердили свой выбор. Чего вы котите? дЕНЕГ, НАВЕРНОЕ, КАК И тАРАСОВЕЦ.
учитель
Всё. Решено. Беру Соколова продавцом, так втюхивать товар никто не умеет даже в "ВЕНЕ" !!!

учитель | 2009-06-25 09:28

ОСАРебятат, вы же сами говорите, что право после мера на выдвижение секретаря имеют депутаты. Депутаты второй раз подтвердили свой выбор. Чего вы котите? дЕНЕГ, НАВЕРНОЕ, КАК И тАРАСОВЕЦ.
девочка моя, слова "выдвигать" и "голосовать" - не являются синонимами, а если от ваших проблем с русским языком перейти к более сложному предмету - "Логике", то смею намонить вам, что в данном случае право голосовать у депутатов появляется в случае выдвижения кем-либо кандидатуры на должность секретаря горсовета... специально для "блондинки" перейду на обывательский уровень: в салоне автомобилей продавец предлагает вам купить симпатичный зеленый "Запорожец", а вы обращаете его внимание на стоящий рядом красный "Мерседес", цвет которого больше подходит вашему стилю; на что продавец отвечает, что этот автомобиль он вам не продаст, так как считает, что ваш стиль - зеленый "Запорожец" и точка... вариант из жанра сказки, так как ваш выбор зависит только от вашего желания и наполненности кошелька, а в горсовете эту сказку воплотили в жизнь : либо - "Запорожец", либо - пешком... роль продавца исполнил Соколов

ОСА | 2009-06-25 00:10

Ребятат, вы же сами говорите, что право после мера на выдвижение секретаря имеют депутаты. Депутаты второй раз подтвердили свой выбор. Чего вы котите? дЕНЕГ, НАВЕРНОЕ, КАК И тАРАСОВЕЦ.

експерт | 2009-06-24 17:25

Спостерігач
Спостерігач, в друге пан голова може внести подання на Шеремета тільки після провалу голосування по кандидатурі, висунутій 25 депутатами.
Процедура має значення !

Re : Спостерігач | 2009-06-24 11:26

Спостерігач
Ніхто нікого нікуди не вносив, голосування – нікчемне, це вам підтвердить будь-який третьокурсник юрфаку чи просто людина з відповідним рівнем IQ. Питання мало суто політико-інформаційну мету : Соколов намагався «пограти м’язами» перед командою Дубіля – підтвердити, що за ним стоїть 30 голосів і, в разі потреби, Шеремета оберуть ще раз. Наступний хід за Дубілем – якщо ця людина має мінімальну самоповагу, то «проведе свого секретаря», не зважаючи на будь-які ресурси. Питання, навіть, полягає не у можливості впливати через секретаря на прийняття рішень або доступу до бюджетних ресурсів, а у збереженні контролю над фракцією БЮТ. Якщо своїми подальшими діями Дубіль не підтвердить, що веде депутатів чітким вивіреним курсом, то повністю втратить контроль над залишком депутатів фракції. Тарасовець і Мельник вже вийшли з-під впливу Дубіля і, можливо, на наступній сесії будуть вже частиною «фракції Вена», тому фактично фракція БЮТ складається вже з 12 депутатів, більшість з яких у принципових питаннях часто підіграють Соколову. Ще однією проблемою Дубіля, яку він сам і породив, є те, що із залишку контрольованих ним депутатів висунути на посаду секретаря нікого, а якщо БЮТ прийматиме участь в обранні секретарем не свого представника, то це обов’язково розцінюватиметься партійним керівництвом як чергова поразка Дубіля, а вкласти у відповідні вуха цю інформацію, особливо перед формуванням виборчих штабів, Соколов може і через Шиянова, і через Сущенко. Тому, ми є свідками, як 23 червня Соколов підвів Дубіля до цунг-цвангу і зробив значний крок до політичної ліквідації головного конкурента на виборах міського голови. Якщо Дубілю вдасться достойно вийти із цієї ситуації, то він, дійсно, став політиком і буде вартий посади міського голови.

Спостерігач | 2009-06-24 10:40

Тупо чи гостро вніс тоді Соколов кандидатуру секретаря на голосування сьогодні вже не має ніякого значення. Головне, що депутати вдруге підтвердили свій вибір.

експерт | 2009-06-24 09:51

Панство, хто читав закон, який порушила Чернігівська міська рада при обранні секретаря ?
Якщо ні, то навіщо базікати про Конституції і все інше.
Після першого провального для Шеремета і Соколова голосування, право( по закону) на висування секретаря передається самим депутатам, а не міському голові.
Цього зроблено не було, а Соколов тупо виніс знову кандидатуру Шеремета під приводом того, що начебто лічильна комісія користувалася не того зразка бюлетенями і депутати не знали кого обирають. І це через декілька днів.
Бред сивой кабили, вказав би колишній президент Кучма.
Все інше трепологія

Коллега | 2009-06-24 09:50

Шеремету++++++++++++++++++++++++++++++++++++++, а бютовцев опустили ниже плинтуса! За что боролись, на то и напоролись. Прилуцким бандитам не место в нашем городе! Депутаті второй раз подтвердили свой вібор за Шеремета.

Небют | 2009-06-24 09:14

Якщо Тарасовця не було на попередньому голосуванні за секретаря, то до чого тоді його позов? У чому ж його ущемили? А той факт, що він був відсутній у залі і цього разу (читав журнал, розмовляв по телефону, у обговоренні участі не приймав) говорить про його безпринципність, відсутність власної позиції (та вона зовсім і не його). Пропоную всі гроші, взяті бютівськими депутатами за судову тяганину, віддати депутату Лебідю. А останньому хочеться побажати віддати їх (гроші) у фонд розвитку міста.

КІМ | 2009-06-24 09:06

Сам позивач чому був неактивний? Сиділо у залі на задньому ряду, читало журнал, розмовляло по телефону, участі у обговоренні не приймало. Взяті гроші за ваш позов, шановний, треба відробляти. А то нашльопають по попі й тато не допоможе.

наблюдатель | 2009-06-24 09:03

справедливость восторжествовала!шеремет лучший!так держать!город за вас!прилуцким бандитам нечего делать в нашем городе!терпения вам и удачи!

Ура | 2009-06-24 00:56

За Шеремета 2 раза проголосовали. Чего вам еще надо? А статья - *** бютовская. Подтверждает все сказанное в предыдущей статье Тарасом Вознюком.

Корин | 2009-06-23 22:52

бывалыйПросто ур*ды эти депутаты . Г***дранцы Голец и Винниченко не понимают что они просто мясо для разрыва.
Не )))), мясо для разрыва- это шеремет. Земли маловато прихватил, еще и на помидоры же надо. Не нажрется все, что б только не треснул

бывалый | 2009-06-23 21:48

Просто ур*ды эти депутаты . Г***дранцы Голец и Винниченко не понимают что они просто мясо для разрыва.

Ваня | 2009-06-23 20:55

Значит будет еще одно решение суда! :))) тем хуже для хунты
закрити